15:14 24 جولای 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

مدیر ورزشی سابق یوونتوس که به تاتنهام آمده، اعلام کرد هدف این باشگاه انگلیسی حفظ هری کین است.

به گزارش اسپوتنیک، فابیو پارتیچی، مدیر ورزشی باشگاه تاتنهام در تازه‌ترین مصاحبه‌اش در موارد مختلف از مهاجم انگلیس این تیم صحبت کرده است.

مدیر ورزشی اسپرز ابتدا به ستایش از عملکرد هری کین پرداخت و گفت:«کین بازیکن برتر است. نمی‌توانم صبر کنم تا او را درحال بازی برای اسپرز ببینم. ما می خواهیم هری کین را در تاتنهام نگه داریم، این هدف ماست. من خوش شانس بوده‌ام که بازیکنان برتر زیادی را در یوونتوس دیده‌ام و می خواهم از هری کین نیز لذت ببرم.»
پارتیچی در ادامه همچنان در مورد کین گفت:«او یکی از بهترین مهاجمان جهان است. من هنوز هیچ صحبتی با هری کین نداشته ام - فقط به این دلیل که نمی‌خواهم بازیکنانمان را در جریان یورو اذیت کنم. او یک مهاجم باورنکردنی است .»
مدیر ورزشی تاتنهام در ادامه در خصوص انتخاب سرمربی جدید این تیم گفت:«مثل همیشه با برخی از مربیان مثل گتوزو، کونته و فونسکا صحبت کردیم. وقتی تصمیم به انتخاب مربی می گیرید، فقط با یک نفر صحبت نمی کنید و سعی خواهید کرد پس از ارزیابی ها بهترین تصمیم را بگیرید. در نهایت تصمیم به انتخاب نونو اسپیریتو گرفتیم.»

مدیرورزشی سابق باشگاه یوونتوس در پایان درباره آینده پل پوگبا به اسکای اسپورت گفت:«پل پوگبا به یوونتوس برمی‌گردد؟ من فکر می‌کنم این کار بسیار دشواری است، هرگز لحظه ای نبوده است که ما در آن جا بوده باشیم که او را پس بگیریم.»

مرتبط:

تیم رویایی پی اس جی؛ پیش‌نهاد بزرگ لئوناردو به پوگبا
رونالدو در آستانه کفش طلای اروپا؛ استرلینگ و کین می‌گذارند؟
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر