07:43 25 جولای 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

مدافع تیم ملی انگلیس به صراحت اعلام کرده است که هدف سه شیرها قهرمانی در یورو 2020 است.

به گزارش اسپوتنیک، چهارشنبه شاگردان گرت ساوتگیت از چهارچوب مرحله نیمه نهایی یورو 2020 در ورزشگاه ومبلی به مصاف دانمارک خواهند رفت.

آن‌ها بعد از حذف آلمان و اوکراین حالا می‌خواهند با پیروزی برابر وایکینگ‌ها، طعم حضور در فینال یک تورنمنت معتبر را بار دیگر بچشند. هری مگوایر، مدافع منچستریونایتد و تیم ملی انگلیس پیش از بازی با دنمارک در نیمه نهایی یورو 2020 گفت:

«قهرمانی در این تورنمنت از قبل هدف بوده و هنوز این هدف باقی مانده است. اگر ما برنده شویم برای کل کشور بسیار خوشحال خواهم بود. ما در حال ماجراجویی با هم هستیم و در حال حاضر روند به خوبی پیش می رود؛ امیدوارم ادامه یابد
مدافع کهنه‌کار سه شیرها در ادامه گفت«نسبت به گذشته پیشرفت کرده‌ایم. تجربه‌های زیادی از بازی‌های چند سال اخیر همچون دیدارهای لیگ ملت‌ها به دست آورده‌ایم. بازی‌های مهمی برگزار کردیم تا بتوانیم نقاط ضعف و قدرت خود را بشناسیم و از برخی جهات پیشرفت کنیم.»

مگوایر در پایان صحبت‌هایش گفت:«قطعا وضعیت خوبی داریم، اما برای رسیدن به قله موفقیت، راه زیادی در پیش است. ساوتگیت مربی بادانشی است. دیدار سختی برابر دانمارک خواهیم داشت. البته باید بگویم که فکر و ذهن ما با اریکسن است.»

 

 

 

 

مرتبط:

یوروو 2020؛ انگلیس با سلاخی اکراین در ایتالیا، حریف دنمارک در نیمه نهایی شد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر