20:58 05 اگست 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

بارسلونا به دنبال تمدید مسی است و برای این امر باید بسیاری از بازیکنان خود را به فروش برساند.

به گزارش اسپوتنیک، نشریه معروف «اسپورت» در گزارش امروز خود نوشته است که بارسلونا به دلیل مشکلات افتصادی قصد دارد تا آنتوان گریزمن را به فروش رساند.

مهاجم فرانسوی که 2 سال گذشته با رقم 120 میلیون یورو از اتلتیکو راهی بارسا شد، هیچ گاه نتوانست به عنصر اصلی تیم بدل شود و حالا در لیست فروش قرار گرفته است. بارسلونا درهای خروج برای گریزمان را باز میکند و مدیران فنی هم معتقدند که گریزمان یک بازیکن مهمی میتواند باشد که بارسلونا میتواند از فروش او درآمد خوبی کسب کند.

بر اساس گزارش این روزنامه، فروش گریزمن به دلیل تمدید قرارداد مسی خواهد بود. بارسلونا برای تمدید با فوق ستاره خود نیازمند برطرف شدن مشکل مالی است و تنها راه حل این بوده که ستاره فرانسوی با رقم فراوان به فروش رسد.

رونالد کومان، سرمربی هالندی بارسلونا معتقد است که از مثلث دپای- مسی- آگوئرو استفاده کند. به این ترتیب، موقعیت گریزمن می‌تواند به خطر بیفتد. شایعاتی مبنی بر علاقه پاری‌سن‌جرمن به گریزمن وجود دارند ولی آنها فعلا میخواهند قرارداد امباپه را تمدید کنند.

گریزمن در این فصول اخیر هنوز قادر به برآورده کردن همه انتظارات از خود نبوده و جدایی او و خلاصی از پرداخت دستمزد این ستاره فرانسوی، بهترین راه حل برای تمدید قرارداد با لیونل مسی و البته حفظ تعادل مالی باشگاه محسوب می شود.

 

 

 

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر