13:00 17 اکتوبر 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

سرمربی تیم ملی فوتبال انگلیس از پیروزی برابر دانمارک و صعود به فینال یورو 2020 بسیار خوشحال است.

به گزارش اسپوتنیک، در دومین بازی نیمه‌نهایی یورو 2020 تیم انگلیس موفق شد با نتیجه دو بر یک در پایان 120 دقیقه تلاش از سد دانمارک عبور کرده و حریف ایتالیا در فینال شود.

این اولین صعود انگلیسی ها به فینال یورو است که با سرمربیگری گرت ساوت گیت رخ داد. سرمربی سه شیرها پس از صعود شاگردانش به مرحله نهایی یورو 2020 گفت:«واقعاً به این بازیکنان افتخار می‌کنم. این یکی از آن رویدادهایی است که سهیم بودن در آن باور نکردنی است. هواداران ما تمام شب عالی بودند.»
ساوت گیت در ادامه گفت:«دنمارک بسیار تیم شایسته‌ای بود. آن‌ها برای ما چند بار مشکل ایجاد کردند. خیلی برای نیمه نهایی صبر کرده بودیم و توانستیم با تجربه بازیکنان‌مان از این فشار سربلند بیرون بیاییم. زیباترین نکته این است که به هواداران‌مان یک شب زیبا هدیه دادیم و ماجراجویی ما چهار روز دیگر به طول خواهد انجامید.»
سرمربی تیم ملی انگلیس در پایان گفت:«ما یک بار در جام جهانی 2018 در این مرحله برابر کرواسی با بدشانسی شکست خوردیم، اما حالا توانستیم همه چیز را به خوبی مدیریت کنیم. حالا ما در فینال هستیم و باید از این حقیقت لذت ببریم. ایتالیا تیم بسیار خوبی است و آن‌ها شخصیت خود را به همگان نشان داده‌اند. بی صبرانه منتظر آن دیدار هستم. حالا باید ریکاوری کنیم و کار را به اتمام برسانیم. یک فینال مانده که باید در آن برنده شویم

فینال یورو 2020 روز یکشنبه هفته آینده از ساعت 11:30 در ورزشگاه ومبلی لندن برگزار خواهد شد.

 

 

مرتبط:

حضور در فینال دیگر رویا نیست؛ انگلیس در شب تاریخی لندن حریف ایتالیا در فینال شد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر