14:39 17 اکتوبر 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

انگلیس شب گذشته با شکست دنمارک فینالست یورو 2020 شد و این اتفاق برای نخست وزیر انگلیس نیز از اهمیت بالایی برخوردار است.

به گزارش اسپوتنیک، دیدار تیم‌های ملی فوتبال انگلیس و دانمارک از ساعت 11:30 چهارشنبه شب در مرحله نیمه نهایی یورو 2020 برگزار شد که با تساوی یک - یک در پایان وقت قانونی بازی همراه بود.

اما شاگردان گرت ساوت گیت توانستند در وقت‌های اضافی کار را تمام کنند تا به فینال برسند. دامسگارد (30) برای دانمارک و سیمون کیائر (39 - گل به خودی) و هری کین (104) برای انگلیس گلزنی کردند.

پس از این برد تاریخی، بوریس جانسون، نخست وزیر انگلیس در توییتر نوشت:«امشب انگلیس با قلبش بازی کرد. چه عملکرد فوق العاده ای از تیم گرت ساوتگیت. حالا نوبت فینال است. بیایید وقت آن رسیده که جام را به خانه بیاوریم.»

این پیروزی باعث شد انگلیسیها برای اولین بار به فینال جام ملتهای اروپا صعود کنند. تیم ملی فوتبال انگلیس پیش از این 2 مرتبه و در سالهای 1968 و 1996 با شکست در مرحله نیمه نهایی از رسیدن به فینال جام ملتهای اروپا باز مانده بود، اما این بار و در سومین حضور انگلیسیها توانستند به اولین فینال خود در این رقابتها دست یابند.

تیم ملی فوتبال انگلیس یکشنبه شب از ساعت 11:30 در ورزشگاه ومبلی لندن و در فینال یورو 2020 به مصاف تیم ملی ایتالیا خواهد رفت.

 

 

 

مرتبط:

سرمربی انگلیس: شب به یادماندنی برای کشورمان رقم زدیم
یورو 2020؛ دیدار تماشایی انگلیس – دنمارک به روایت تصویر
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر