22:03 05 اگست 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

سرمربی تیم ملی دنمارک برتری انگلیس در این بازی را به لطف تصمیم بحث‌برانگیز داور دانست.

به گزارش اسپوتنیک، کسپر هیولمند، سرمربی تیم ملی دنمارک پس از شکست 2 بر یک شاگردانش در وقت‌های اضافه بازی برابر انگلیس در دومین شب از مرحله نیمه نهایی یورو د2020، ضمن تمجید از نمایش مردانش از تصمیم بحث برانگیز داور مسابقه انتقاد کرد.

سرمربی دنمارک پس از پایان این دیدار با ناراحتی از قضاوت این دیدار گفت:«خیلی غمگینم چرا که قبول این شکست برای من واقعاً سخت است چون در یکقدمی فینال بودیم و یکسری شرایط متفاوت در زمین بازی باعث شد که نتوانیم قدم آخر را برای حضور در فینال برداریم.»
هیولمند در اداممه گفت:«به نظرم نتایج بازی را اتفاقات رقم زدند و یکی از آنها هم زمانی بود که استرلینگ داشت به دنبال توپ می‌دوید، وارد محوطه شد و یک پنالتی گرفت که اصلاً پنالتی نبود. این چیزهاست که بیشتر مرا ناراحت می‌کند. نمی‌دانم چرا داور (قبل از صحنه رخ دادن پنالتی) زمانی که دو توپ درون زمین بود، بازی را متوقف نکرد.»
سرمربی دنمارک در پایان اظهار داشت:«انگلیس موقعیت‌هایی داشت اما بازیکنان من با جان و دل جنگیدند و هر کاری از دست‌شان ساخته بود انجام دادند. انرژی آنها در پایان بازی دیگر تحلیل رفته بود اما باز هم دست از جنگیدند نکشیدند. واقعاً حیف شد که نتوانستیم به فینال برویم چون بازیکنانم استحقاقشو داشتند.»

تیم ملی فوتبال دانمارک با وجود آنکه گل نخست را برابر انگلیس به ثمر رساند اما در نهایت با نتیجه 2 بر یک شکست خورد تا از صعود به فینال بازبماند.

مرتبط:

حضور در فینال دیگر رویا نیست؛ انگلیس در شب تاریخی لندن حریف ایتالیا در فینال شد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر