08:41 06 اگست 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

باشگاه پاری‌سن‌جرمن به صورت رسمی سرخیو راموس را به عنوان خرید جدید این باشگاه معرفی کرد.

به گزارش اسپوتنیک، باشگاه پاری‌سن‌جرمن لحظاتی پیش با انتشار فیلمی از امضای قرارداد 2 ساله با سرخیو راموس کاپیتان سابق رئال مادرید خبر داد.

راموس پس از امضای قرارداد رسمی اظهار داشت:«از پیوستن به پاری‌سن‌جرمن بسیار خوشحالم، این یک تغییر بزرگ در زندگی من است، یک چالش جدید و روزی است که هرگز آن را فراموش نمی‌کنم
راموس در ادامه گفت:«خیلی خوشحالم که عضو پروژه جاه طلبانه پاریسن ژرمن شدم. من بازیکن سخت کوشی هستم و تمام تلاشم را می‌کنم باز هم عناوین جدیدی را بدست آورم.»
ناصرالخلیفی، رییس پاری‌سن‌جرمن درباره جذب راموس گفت:«ما خوشحالیم که اعلام می‌کنیم راموس به باشگاه ما پیوسته است. سرخیو یک فوتبالیست کامل و یکی از بهترین مدافعان تاریخ است. او یک رقیب طبیعی، یک رهبر و یک بازیکن حرفه ای و عالی است.»
الخلیفی در ادامه گفت:«تجربه عالی و جاه طلبی‌های او کاملاً با باشگاه سازگار است من از دیدن او با پیراهن پاریسن ژرمن افتخار می‌کنم و می‌دانم هواداران ما به خوبی از او استقبال خواهند کرد.»

سرخیو راموس بعد از 16 ساله بازی برای رئال مادرید در نهایت به دلیل تمدید نشدن قراردادش از این تیم جدا شد. دستمزد سالیانه کاپیتان سابق رئال در پاریس سالیانه 15 میلیون یورو است.مرتبط:

رسمی؛ «سرجیو راموس» با قرارداد 2 ساله به پی‌اس‌جی پیوست
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر