23:31 27 جولای 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

تیم ملی آرجنتین با شکست برازیل فاتح کوپا آمریکا شد تا طلسم قهرمان نشدن لیونل مسی با آلبی سلسته شکسته شود.

به گزارش اسپوتنیک، دیدار فینال رقابت‌های کوپا آمریکا میان تیم‌های ملی برازیل و آرجنتین در ورزشگاه مشهور ماراکانا در ریودوژانیرو برگزار شد و آلبی سلسته با شکست سلسائو به مقام قهرمانی دست یافت تا رویای لیونل مسی برای قهرمانی با آرجنتین در تورنمنتی معتبر شکسته شود.

نیمه نخست فیزیکی و پربرخورد شروع شد، که مطابق انتظار بود. با این حال اولین موقعیت جدی تبدیل به گل شد. دقیقه 22 پاس عالی دی‌پائول به دی‌ماریا رسید تا دی‌ماریا با ضربه‌ای نرم و دقیق از بالای سر ادرسون اولین گل دیدار را بزند. آرجنتینی‌ها به‌خوبی ستاره‌های برازیل از جمله نیمار را کنترل کرده بودند و کمتر فرصتی به حریف می‌دادند.

نیمه دوم برزیل خیلی زود و در دقیقه 53 هم توسط ریچارلیسون به گل رسید، اما این گل خیلی زود آفساید اعلام شد. لحظاتی بعد ریچارلیسون باز هم می‌توانست گل بزند که مارتینس شوت محکم او را مهار کرد. بعد از این موقعیت‌های برازیل، باز هم بازی فیزیکی دنبال شد و آلبی‌سلسته کمتر اجازه خلق موقعیت را به میزبان می‌داد. برخوردها هم زیاد شده بود که وقت را به سود آرژانتین و به ضرر برزیل پیش می‌برد.

این قهرمانی برای آرجنتین و لیونل مسی اهمیت بسزایی داشت چرا که با شکست برازیل در ورزشگاه ماراکانا رقم خورد و فوق ستاره آلبی سلسته در مقابل دیدگان مردم رقیب سنتی تیم ملی کشورش جام قهرمانی را بالای سر برد.

مرتبط:

شکست ناپذیری نیمار در ریودوژانیر؛ با مسی چه خواهد کرد؟
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر