15:49 01 اگست 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

سرمربی تیم اتلتیکو مادرید خواهان بازگشت ستاره فرانسوی به این تیم است.

به گزارش اسپوتنیک، باشگاه بارسلونا برای اینکه بتواند قرارداد لیونل مسی را تمدید کند و در کنار آن مجموع سقف دستمزدهای پرداختی تعیین شده از سوی لالیگا را نیز رعایت کند، ممکن است این تابستان آنتوان گریزمن را در لیست فروش خود قرار دهد.

در همین رابطه، بنابر گفته رسانه‌های اسپانیایی معاوضه آنتوان گریزمن و سائول نیگوئز یک گزینه روی میز برای بارسلونا و اتلتیکومادرید است.

البته این معاوضه بستگی به ادامه دادن یا ندادن مسی در بارسلونا دارد. اگر مسی تیم را ترک کند گریزمن جایگاه وی را در بارسلونا خواهد گرفت. البته اکثر خبرگزاری ها از تمدید مسی صحبت میکنند پس احتمال خروج گریزمان بالا است.

دیگو سیمئونه از بازگشت گریزمان خوشحال خواهد شد و همچنین بارسلونا از این انتقال استقبال خواهد کرد. تماس هایی وجود دارد بین دو باشگاه وجود دارد و در این راستا گفته می‌شود هفته‌های آینده جلساتی انجام خواهد شد.

اگرچه گریزمن دوسال قبل اتلتیکومادرید را ترک کرد ولی سیمئونه همواره با احترام از او یاد میکرد و گزینه ایده عالی برای وی خواهد بود.  گفته می‌شود پپ گواردیولا وضعیت گریزمن را زیر نظر دارد تا این بازیکن را به منچسترسیتی ببرد.

البته اولویت منچسترسیتی برای تقویت خط حمله‌اش جذب هری کین است اما در صورتی که نتواند برسر رقم انتقال این مهاجم انگلیسی با تاتنهام به توافق برسد، سراغ گریزمن خواهد رفت.

 

 

مرتبط:

مذاکرات نماینده گریزمن با دو باشگاه لیگ برتری
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر