15:51 03 اگست 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

اسطوره فوتبال می‌گوید بدون شک نیمار بازیکن اصلی فوتبال تیم ملی این کشور است و او در حال حاضر وارث من در تیم ملی به حساب می‌آید.

به گزارش اسپوتنیک، رونالدینیو اسطوره فوتبال برازیل از نیمار جونیور ستاره باشگاه پاری‌سن‌جرمن به عنوان وارئش در تیم ملی این کشور نام برد.

© Sputnik / Александр Вильф
ستاره سابق تیم ملی برزیل و دنیای فوتبال در گفت و گو با فرانس فوتبال در خصوص اینکه نیمار جای او را در تیم ملی کشورش گرفته، اظهار داشت:«بله، بدون شک او وارث من است. نیمار بازیکن اصلی و اسطوره برازیلی‌هاست. او هنوز قدرت تکنیکی و شوت‌زنی خود را از دست نداده و دیدن او در زمین، لذت بخش است.»
رونالدینیو در ادامه درباره امباپه گفت:«او مرا به یاد رونالدو می‌اندازد. من عاشق این بچه هستم. واقعا بازیکن خوب و با استعدادی است. او همه موارد لازم برای بردن جایزه توپ طلا را دارد. از دیدن بازی او کنار نیمار، لذت می‌برم. به نظرم پاری سن ژرمن باشگاه خوبی برای بازیکنان بزرگ است

رونالدینیو در سال 2005 موفق به دریافت جایزه توپ طلا شد و در جام جهانی 2002 نیز به قهرمانی رسید. این بازیکن تکنیکی یکی از اسطوره‌های سلسائو به شمار می‌رود و از زمان بازنشستگی‌اش، برزیل نتوانسته یک بازیکن در حد و اندازه‌های او داشته باشد.

 

 

 

مرتبط:

تبریک جانانۀ نیمار به مسی + ویدیو
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر