12:54 24 جولای 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

مدافع جدید پاری‌سن‌‌جرمن می‌گوید که به دنبال قهرمانی با این تیم در معتبرترین تورنمنت فوتبال باشگاهی اروپا است.

به گزارش اسپوتنیک، باشگاه پاری‌سن‌جرمن از زمان روی کارآمدن مالکان ثروتمند خود فتح لیگ قهرمانان را هدف اصلی و هر ساله خود قرار داده است.

از همین‌رو، سرمایه گذاری های زیادی نیز برای رسیدن به هدف خود کرده است. راموس که در دوران حضورش در رئال مادرید 4 بار موفق به فتح این جام شده است، امیدوار است تجربه او آخرین تکه پازل پاری سن ژرمن در مسیر قهرمانی در این تورنمنت باشد

راموس در تازه‌ترین مصاحبه‌اش با شبکه تلویزیونی باشگاه پاری‌سن‌جرمن گفت:«آنچه بیشتر از هر چیزی به آن توجه کردم، قدرت این باشگاه بود. عطش پیروزی که بازیکنانش دارند. آن‌ها می‌خواهند با چنین رویکرد به باشگاه بیایند. پی‌اس‌جی پیش از این در فینال لیگ قهرمانان بازی کرده و به قهرمانی در این رقابت‌ها خیلی نزدیک است و این همان چیزی بود که مرا مجذوب خودش کرد.»
مدافع جدید پی‌اس‌جی در ادامه گفت:«به همین خاطر حضور من در این باشگاه می تواند موفق باشد. اگر بتوانم در قهرمانی این باشگاه در لیگ قهرمانان موفق شوم، خیلی خوشحال خواهم شد. فکر کردن به پنجمین قهرمانی در لیگ قهرمانان و اولین قهرمانی پی‌اس‌جی در این تورنمنت رویایی است.»

با این حال، پاریسی‌ها پس از یک دهه هنوز نتوانسته اند به هدف خود برسند و نزدیک ترین تجربه آنها به فتح جام، حضور در فینال سال 2020 و شکست مقابل بایرن مونیخ بود.

 

 

مرتبط:

آمادگی راموس برای فصل درخشان در پاریس + ویدیو
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر