04:13 29 جولای 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

حسرت طولانی مدت انگلستان تاکنون هم ادامه دارد و کاپیتان سه شیرها از بالای سر بردن جام یورو 2020 بازماند.

به گزارش اسپوتنیک، هری کین، کاپیتان تیم ملی انگلیس اقرار کرد که به دنبال باخت تیم ملی کشورش در ضربات پنالتی مقابل ایتالیا، هیچ گاه این شکست را از یاد نخواهد برد و تا پایان دوران فوتبالی‌اش به یاد خواهد داشت.

هری کین پس از پایان بازی در نشست خبری به شکست تیمش گفت:«واقعاً بدترین حس در دنیا را تجربه کردیم. من و باقی بازیکنان تیمم چیز بیشتری برای ارائه نداشتند و تلاش زیادی کردیم اما در کسب قهرمانی ناکام ماندیم.
مشخص است که این شکست برای ما دردناک بوده و تا مدتی آن را به یاد خواهیم داشت. غیرمنطقی نیست اگر بگویم که این شکست تا آخر دوران ورزشی و عمر ما همراهمان خواهد بود.»
کاپیتان سه شیرها در ادامه گفت:«به عنوان تیم نایب قهرمان باید به خود افتخار کنیم چرا که در قالب یک گروه تا این مقطع از مسابقات پیش آمدیم و توانستیم خوب بازی کنیم. شرایط ساده‌ای نبوده و مسیر سختی را طی کردیم به هر حال فوتبال همین است.
به عنوان یک تیم می‌بریم و به عنوان یک تیم می‌بازیم. همه تلاش کردیم و حالا باید امیدوار به مسابقات جام جهانی باشیم تا آنجا ارزش‌های خود را ثابت کنیم.»

کین به همراه تیم ملی انگلستان موفق شد تا فینال رقابت‌های یورو 2020 پیش برود اما در دیدار نهایی برابر تیم ملی ایتالیا در ضربات پنالتی شکست خورد.

اگرچه انگلیسی‌ها با گل لوک شاو در دقایق ابتدایی پیش افتادند اما در ادامه ایتالیا نتیجه بازی را به سود خود کرد تا بدین ترتیب گرت ساوتگیت و یارانش از کسب یک جام ملی پس از بیش از نیم قرن انتظار بازبمانند.

مرتبط:

شانس بلند «هری کین» برای آقای گلی یورو 2020
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر