13:22 17 اکتوبر 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

مدیر عامل باشگاه رئال مادرید به افشای فایل‌های صوتی منتسب به خودش علیه اسطوره‌های این باشگاه واکنش نشان داد.

به گزارش اسپوتنیک، رسانه ال کانفیدنشیال پیام صوتی رییس باشگاه رئال مادرید را افشا کرد تا این باشگاه زیر فشار قرار گیرد.

پس از این اتفاق، مدیر عامل باشگاه مادریدی به افشای این صدای ظبط شده واکنش نشان داد. پرز در باره می‌گوید با توجه به خبرهای در El Confidencial، که در آن عبارات منتسب به من جمع‌آوری شده است، فکر می‌کنم لازم است توضیح دهم.

پرز گفت:«به دنبال خبر نشر شده از سوی ال کانفیدنشال، لازم می‌دانم که در این باره توضیح دهم. این نقل‌وقول‌ها در صحبت‌های خصوصی از سوی آقای خوزه آنتونیو آبیان پخش شده و او سال‌ها تلاش کرد تا این فایل‌های صوتی را بفروشد که با موفقیتی روبرو نشد. از این که امروز این فایل های صوتی با وجود گذشت زمانی طولانی از سوی ال کانفیدنشال منتشر شد، متعجب شدم.»
مدیر عامل باشگاه رئال مادرید در ادامه گفت:«این نقل‌وقول های قاطی شده است. بخشی از مکالمه ای بودند که موضوعات و زمینه گسترده تری داشتند. این که فایل های صوتی مذکور پس از گذشت چندین سال منتشر شده اند به این خاطر است که من مشارکت زیادی در جریان سوپرلیگ داشتم و این یک توطئه است.»

این رسانه اسپانیایی فایل صوتی پرز را که در سال 2006 ضبط شده بود را منتشر کرد و به سوژه بزرگ رسانه‌های این کشور بدل شد. پرز در این مکالمه صوتی علیه اسطوره‌های رئال صحبت کرد و رائول و کاسیاس را تخریب کرد.

 

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر