17:01 29 جولای 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

مسی پذیرفته در بارسلونا باقی بماند و با این کار آرامش را به این باشگاه بازگرداند.

به گزارش اسپوتنیک، روز گذشته رسانه‌های معتبر اسپانیایی اعلام کردند که لیونل مسی با باشگاه بارسلونا به توافق اولیه برای قراردادی پنج ساله رسیده و حضور او در بلوگرانا ادامه خواهد داشت.

تاکنون این قرارداد امضا نشده اما نابغه فوتبال جهان حاضر شده تا با کاهش 50 درصدی حقوق خود قرارداد جدیدی را با کاتالان‌ها به ثبت برساند. این موضوع باعث خوشحالی هواداران بارسلونا و رونالد کومان سرمربی این تیم شده و آنها با خیالی آسوده فصل را دنبال خواهند کرد.

در همین حال، روزنامه «Sport» نیز اعلام کرد اولویت لیونل مسی برای توافق با خوان لاپورتا رئیس باشگاه بارسلونا مسائل مالی نبوده بلکه او خواهان این بوده که بلوگرانا به تیمی مبدل شود که برای رسیدن به جام‌های قهرمانی ابزار لازم را در تمامی موارد داشته باشد.

براساس گزارش L'Esportiu، مبلغ بند فسخ وی حدود 700 میلیون دالر خواهد بود و علاوه بر دستمزد سالانه حدود 24 میلیون دالر، پاداش تمدید نیز به وی تعلق خواهد گرفت؛ مبلغی که البته در مقایسه با رقم دریافتی وی در قرارداد قبلی به مراتب پایین‌تر است.

با این حال، اسپورت کاتالونیا مدعی است که این بند فسخ 413.5 میلیون دالر بوده و وی 50درصد در دستمزد دریافتی خود به باشگاه تخفیف داده است. 

اکنون رونالد کومان با دانستن اینکه مسی را در تیم خود دارد برای فصل آینده برنامه‌ریزی را آغاز کرده تا بارسلونا در تمامی خطوط نفرات برجسته‌ای جذب کند.

مرتبط:

یک قدم تا تمدید قرارداد؛ مسی با بارسا به توافق کامل دست یافت + عکس
لغو پرواز جت خصوصی مسی به دلیل وجود بمبی در فرودگاه روزاریو
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر