15:22 01 اگست 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

ستاره جدید پاری‌سن‌جرمن به مهاجم فرانسوی این تیم توصیه کرده تا در پاریس بماند.

به گزارش اسپوتنیک، دو هفته پیش بود که سرخیو راموس رسما به پی اس جی پیوست. کاپیتان سابق رئال مادرید پس از عدم توافق بر سر تمدید قرارداد تصمیم گرفت پاریس را برای چالش بعدی خود انتخاب کند.

راموس 16 سال بازیکن رئال بود و در دو سال پیش رو از پیراهن پی‌ا‌س‌جی دفاع خواهد کرد. او که به تازگی از رئال مادرید راهی پاری‌سن‌جرمن شده است، در خصوص آینده کیلیان امباپه صحبت کرده است.

مدافع 35 ساله اسپانیایی در تازه‌ترین اظهاراتش در پیوند شایعات انتقال فوق امباپه به رئال مادرید گفت:«من با امباپه صحبت کردم توصیه من به او این بود که در پاریس بماند. من نمی‌توانم برای آینده او تصمیم بگیرم ولی به او پیشنهاد کردم که در این تیم بماند.»
راموس در ادامه در خصوص حضورش در این تیم گفت:«کیلیان امباپه یکی از بهترین‌ بازیکنان است و ما در اینجا به بهترین به او نیاز داریم. نیمار نیز از بهترین‌هاست. ما هر 3 نفر در کنار می‌مانیم و افتخارات هیجان انگیزی برای پاریس بدست آوریم.»

رئال مادرید از مدت‌ها پیش برای خرید امباپه برنامه ریزی کرده تا بتواند در این تابستان او را به خدمت گیرد. این ستاره فرانسوی تاکنون پاریس تمدید نکرده و این احتمال وجود دارد که به رئال مادرید بپیوندد.

 

مرتبط:

نقش برجسته نیمار در پیوستن راموس به پی‌اس‌جی
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر