17:12 29 جولای 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

باشگاه آلمانی قصد ندارد ستاره جوان خود را در این تابستان به فروش رساند.

به گزارش اسپوتنیک، به نظر می رسد تیم فوتبال چلسی انگلیس که اخیرا به مقام قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا هم رسیده، تابستان شلوغی را در امور مربوط به نقل و انتقالات خواهد داشت.

در تازه‌ترین مورد هم در این باره، نشریه انگلیسی «اسکای اسپورت» خبر داده که باشگاه چلسی اولین یشنهاد رسمی خود برای جذب ارلینگ هالند را ارائه کرد که دورتموند بلافاصله این پیشنهاد را رد کرد.

نخستین پیشنهاد چلسی به دورتموند برای جذب ارلینگ هالند، پول به علاوه تامی آبراهام یا کالوم هادسون اودوی بوده است اما دورتموند برای حفظ ارلینگ هالند مصمم است و قصد فروش این بازیکن در این تابستان را ندارد.

باشگاه دورتموند اصرار دارد که هالند را برای فصل بعد حفظ کند تا جایکه رقم فسخ قرارداد او در تابستان سال جاری 175 میلیون یورو است این درحالی است که این رقم برای تابستان سال بعد 75 میلیون یورو است.

مشخص نیست نقشه چلسی به نتیجه برسد چون دورتموند برای فروش ستاره‌های خود مقاومت زیادی می‌کند و جیدون سانچو هم با خواست خود به منچستریونایتد پیوست و جدایی هالند هم اگرچه بیش از سانچو برای دورتموند سود دارد اما باشگاه آلمانی به خوبی می‌داند حفظ ستاره‌اش در آینده سود بیشتری نصیبش می‌کند.

مرتبط:

تدبیر جالب چلسی برای جذب ستاره دورتموند
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر