09:09 06 اگست 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

مهاجم بورسیا دورتموند قصد دارد حداقل یک فصل دیگر با زنبورهای وستفالین به کارش ادامه دهد.

به گزارش اسپوتنیک، در حال حاضر دورتموند به خصوص پس از فروش جیدون سانچو که به تازگی راهی منچستریونایتد شده است، هیچ تمایلی ندارد که ستاره دیگری را از دست بدهد.

با توجه به تاکید مدیران دورتموند مبنی بر حظ این ستاره 22 ساله برای حداقل یک فصل دیگر، تیم های بزرگی چون رئال مادرید و چلسی هنوز امید خود را برای جذب ارلینگ هالند از دست نداده اند.

در تازه‌ترین مورد هم، این مهاجم جوان در مصاحبۀ به ستایش از سرمربی جدید این تیم پرداخته و از علاقه‌اش برای کار با او سخن گرفته است. او در مورد رابطه‌اش با مارکو روس گفت:«چندی پیش من با با مارکو روس، صحبت کوتاهی داشتم. من از قبل با او آشنایی دارم.
وقتی من در ردبول سالزبورگ بودم، شش ماه با هم کار کرده‌ایم. روس انسان خوبی است و من علاقه‌ای فراوان به کار کردن با او دارم.»

باشگاه آلمانی در حال حاضر به فروش ارلینگ هالند، مهاجم 22 ساله شان مقاومت می‌کند. زنبورهای وستفالین پیش از خبرهای مبنی بر فورش این ستاره‌شان را رد کرده اند.

بدین ترتیب به نظر می رسد با توجع به مشکلات مالی متعدد تیم‌های بزرگ، هیچ باشگاهی قادر به پرداخت رقم تقریبا 200 میلیون یورویی مورد نظر دورتموند نسیت و احتمالا ارلینگ هالند در این تیم ماندنی خواهد شد.

 

مرتبط:

ناامیدی قهرمان انگلیس از جذب کین و هالند؛ سیتی به دنبال گزینه‌های ارزان برای جایگزینی آگوئرو
خبری از جدایی نیست؛ حضور هالند در تمرینات دورتموند
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر