16:20 29 جولای 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

با پایان قرارداد لیونل مسی با بارسلونا، اکنون فوق ستاره پرتگالی پر درآمدترین بازیکن جهان است.

به گزارش اسپوتنیک، لیونل مسی از پردرآمدترین بازیکنان فوتبال جهان پیش از پایان قراردادش با باشگاه بارسلونا بود. فوق ستاره آرجنتینی بیشترین دستمزد را در میان بازیکنان فوتبال دریافت می‌کرد.

پس از او، کریستیانو رونالدو و نیمار جونیور به ترتیب بیشترین دستمزد را از باشگاه‌های شان به دست میاوردند. در حال حاضر اما، مسی قراردادی با بارسلونا ندارد و دستمزی از این باشگاه دریافت نمی کند.

به این ترتیب، کریستیانو رونالدو به صدر لیست پر دستمزد ترین بازیکنان جهان منتقل شده است. ستاره 36 پرتگالی در حال حاضر سالانه 31 میلیون یورو از باشگاه یوونتوس دریافت می کند و بدین ترتیب پردرآمدترین بازیکن جهان از راه فوتبال و باشگاهش است.

پس از رونالدو، نیمار قرار دارد که او هم رقمی نزدیک به رونالدو دریافت می کند که آن رقم سالانه 30 میلیون یورو است. پس از این دو هم امباپه و گریزمن قرار دارند که هر کدام از باشگاه خود سالانه 18 میلیون یورو دریافت می کند.

 گفته می شود که لیونل مسی در آستانه بستن یک قرارداد جدید با باشگاه بارسلونا است که البته هنوز چنین اتفاقی رخ نداده است و لئو مسی پس از اینکه قراردادش با باشگاه بارسلونا خاتمه یافت، هنوز با باشگاهی قرارداد نبسته است و یک بازیکن آزاد محسوب می شود و بدین ترتیب دستمزدی از هیچ باشگاهی دریافت نمی کند.

 

 

 

مرتبط:

مگ گریگور بالاتر از مسی و رونالدو؛ مبارز ایرلندی پردرآمدترین ورزشکار سال
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر