18:09 04 اگست 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

باشگاه بارسلونا خریداری برای فیلیپه کوتینیو پیدا نکرده و تداوم حضور این بازیکن به دردسری بزرگ برای این باشگاه تبدیل شده است.

به گزارش اسپوتنیک، بارسلونا در این روز ها اوضاع مناسبی از نظر مالی ندارد و به دنبال فروش برخی از بازیکنانش است تا بتواند شرایط را بهبود بخشیده و به سراغ بستن یک قرارداد جدید با لیونل مسی برود و فوق ستاره آرژانتینی را در این باشگاه ماندگار کند.

یکی از بازیکنانی که بارسلونا به دنبال فروش اوست، فیلیپه کوتینیو است. این بازیکن در بارسلونا تبدیل به یک معضل شده است چرا که دستمزد بالایی دارد و از سویی کارایی کافی را ندارد و در بازی های اندکی هم که در ترکیب اصلی بارسلونا قرار گرفته است، عملکرد جالبی نداشته است.

در همین رابطه، نشریه اسپانیایی «آ.اس» گزارش داده که جدایی کوتینیو بزرگ ترین مشکل حال حاضر برای بارسلونا در رابطه با تراز های مالی این باشگاه است چرا که او سالیانه 20 میلیون یورو دستمزد می گیرد و ارزش کلی او در بازار نقل و انتقالات از 150 میلیون یورو به 30 میلیون یورو رسیده است.

بدین ترتیب هیچ باشگاهی حاضر نمی شود با چنین دستمزد هنگفتی به سراغ خرید کوتینیو برود چرا که بازیکن برزیلی حاضر به کاهش دستمزد خود نیست و از سویی بارسا هم نمی تواند او را با قیمت بالایی بفروشد و به طور کلی این بازیکن اکنون به یک معضل در بارسا تبدیل شده است.

 

 

 

 

مرتبط:

خبر خوش به بارسا؛ کوتینیو مشتری پیدا کرد
آخرین وضعیت نقل و انتقالات بارسا؛ از کوتینیو تا دمبله..
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر