08:44 24 جولای 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

بارسلونا به دنبال نقشۀ است تا در تمامی تورنمنت‌هایی که حضور دارد موفق به کسب عنوان قهرمانی شود.

به گزار اسپوتنیک، باشگاه بارسلونا نتوانست جورجینیو واینالدوم را جذب کند تا رونالد کومان نتواند آرزوی استفاده از ستاره هالندی را در تیمش برآورده کند.

فصل گذشته چلسی توانست فاتح لیگ قهرمانان اروپا شود و بارسلونا به خوبی می‌داند که برای درخشش در تمامی رقابت‌ها به خصوص لیگ قهرمانان نیاز به تقویت کامل تیمش دارد. بنابراین نقشه‌های زیادی برای جذب رفع نیازهای بارسلونا در پست‌های مختلف صورت گرفته و مابقی برنامه‌ها نیز باید اجرایی شود.

در همین رابطه، نشریه اسپانیایی «موندو دپورتیوو» اعلام کرد سرمربی رونالد کومان، سرمربی هالندی کاتالانی‌ها اشتیاق بی‌شماری داشت تا هموطنش را جذب کند اما این موضوع محقق نشد. اگرچه توافق برای تمدید قرارداد ایلایکس موریبا نامشخص است اما در این روزها باشگاه در تلاش است تا بازیکنی در سطح واینالدوم را برای پست هافبک دفاعی جذب کند.

کومان، سرخیو بوسکتس، فرنکی دی یونگ و پدری گونزالس در اختیار دارد که می‌تواند از آنها در پست هافبک دفاعی بازی بگیرد. ضمن اینکه سرجی روبرتو نیز قابلیت بازی در این پست را دارد و در میان بازیکنان جوان نیز ریکی پویگ قابلیت بازی در پست هافبک دفاعی را دارد.

ورود فرضی سائول نیگز در صورت توافق با اتلتیکو مادرید و تبادل این بازیکن ارزنده با آنتوان گریزمان می‌تواند بارسلونا را در پست هافبک دفاعی غنی‌تر از گذشته کند.

رونالد کومان علاقه زیادی دارد تا تیمش را به عالی‌ترین شکل ممکن تقویت کند، چرا که برای امضای قرارداد جدید با لیونل مسی یکی از وعده‌هایی که به فوق ستاره آرجنتینی از سوی خوان لاپورتا رئیس باشگاه داده شده، بسته شدن تیمی بسیار قدرتمند برای فتح تورنمنت‌های مختلف است.

 

مرتبط:

مذاکره بارسا برای کاهش دست‌مزد چهار بازیکن اصلی
کاهش چشم‌گیر ارزش ستاره برازیلی بارسا در بارزا نقل‌وانتقالات
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر