16:32 24 جولای 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

بازیکنان در حال بازگشت به محل باشگاه های خود هستند تا توافقات لازم برای فصل آینده را انجام دهند.

به گزارش اسپوتنیک، به گزارش ایسنا و به نقل از الموندو، رافائل واران یکی از بازیکنانی است که به احتمال خیلی زیاد در تابستان از رئال جدا شود.

کارلو آنجلوتی، سرمربی رئال مادرید کار خود را با تعدادی از بازیکنانش از این هفته آغاز خواهد کرد و ریالی ها خود را برای شروع فصل جدید این بار با مربی جدید خود آماده می‌کنند.

در حال حاضر تعدادی از بازیکنان رئال که در اردوهای تیم ملی حضور داشتند به کمپ تیم بازگشته‌اند و احتمالاً در تلاشند تا توافقات نهایی را برای فصل آینده حاصل کنند. کریم بنزما، رافائل واران، لوکا مودریچ، تونی کروس، دیوید آلابا و گرت بیل که در مرحله یک شانزدهم نهایی یورو 2020 حذف شده بودند از جمله این بازیکنان هستند.

چند روز آینده برای برخی از بازیکنان تعیین کننده خواهد بود، به ویژه برای واران که درگیر تمدید قرارداد است. وی هنوز پاسخ مشخصی به این باشگاه درباره تمدید قراردادش نداده و در عین حال پیشنهاداتی از دو باشگاه منچستریونایتد و چلسی نیز دارد.

شنیده‌ها حاکی از تلاش مستمر یونایتد برای رقم زدن انتقال واران به منچستر است و حتی لوس بلانکوس پذیرفته است که این بازیکن فرانسوی در تابستان امسال از جمع کهکشانی‌ها جدا شود. رئال اکنون فقط می‌خواهند اطمینان حاصل کنند که بیشترین درآمد ممکن را از این جابه‌جایی کسب کنند و فروش واران برای آن‌ها شرایط خرید بازیکن دیگری را فراهم کند.

مرتبط:

واران خواستار دستمزد هنگفت از شیاطین سرخ
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر