01:46 06 اگست 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

سرمربی آرجنتینی اتلتیکومادرید به ستایش از توانایی های مهاجم اروگوئه‌ای تیمش پرداخته است.

به گزارش اسپوتنیک، سال گذشته و پس از روی کار امدن تغییراتی در در بارسلونا، سران باشگاه کاتالانی‌ تصمیم عجیب خود را علنی کرده و اعلام کردند و گلزن 34 ساله شان را در لیست فروش قرار گرفته است.

باشگاه اتلتیکومادرید بسیار زود برای خرید ستاره کهنه‌کار بارسلونا وارد عمل شده و در سرانجام عملکر خیر‌ه‌کنندۀ در طول فصل گذشته باعث شد روخی بلانکوس پس از سال ها موفق به فتح لالیگا بشود.

سیمئونه در صحبت با نشریه اسپانیایی مارکا در خصوص این ستاره تیمش گفت:«بازیکنانی مانند لوییس سوارز دنیای فوتبال خیلی یافت نمی شوند و اگر چند بازیکن متخصص گلزنی وجود داشته باشد، حتما سوارز یکی از آنها محسوب می شود.»

سرمربی آرجنتینی در ادامه همچنان به تمجید از سوار پرداخت و گفت:«حرف زدن در مورد بازیکنی شبیه لوییس سوارز حرف سادۀ است. در همان لحظه ای که متوجه شدم امکان جذب لوییس سوارز وجود دارد، دریافتم که ترکیب فعلی اتلتیکومادرید بازیکنی مانند او را کم دارد

لوییس سوارز در تابستان سال 2014 و بعد از سپری کردن یک جام جهانی پرحاشیه و محرومیت به علت درگیری با جورجو کیه لینی در جریان دیدار اروگوئه مقابل ایتالیا راهی بارسلونا شد.

چند ماه اول حضور سوارز در بارسلونا با محرومیت سپری شد، اما او از همان ابتدا نمایش فوق العاده ای در نوکمپ داشت و در نهایت تبدیل به سومین گلزن برتر تاریخ باشگاه بارسلونا نیز شد.

 

مرتبط:

بهترین گُلزنان کوپا آمریکا؛ غیبت مسی و سوارز
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر