05:01 27 سپتمبر 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

رییس باشگاه بارسلونا می‌گوید احتمال جدایی آنتوان گریزمن بازیکن 30 ساله این تیم از جمع کاتالان‌ها وجود دارد.

به گزارش اسپوتنیک، مدیران بارسلونا در پی افزایش بودجه این باشگاه از طریق فروش بازیکنان هستند و رئیس بلوگرانا از علاقه تیم های مطرح اروپایی به مهاجم فرانسوی تیمش آگاه است.

خوان لاپورتا، رییس باشگاه بارسلونا اذعان کرد که آنتوان گریزمن در بازار نقل و انتقالاتی تابستان جاری حضور دارد و بلوگرانا برای فروش مهاجم فرانسوی خود، تماس هایی را با باشگاه های اتلتیکو مادرید و منچستر سیتی داشته است.

لاپورتا در حاشیه مراسم معرفی رسمی ممفیس دپای، به در مورد گریزمن به خبرنگاران گفت:«گریزمن بازیکن بارسلوناست. او تا سال 2024 با باشگاه بارسا قرارداد دارد، مگر اینکه شرایط تغییر کند. ما روی آنتوان حساب می‌کنیم. حرکاتی در بازار نقل‌وانتقالات انجام شده است و ما نمی‌توانیم کتمان کنیم که باشگاه‌هایی نسب به جذب گریزمن علاقه‌مند هستند. این نشان‌دهنده کیفیت بالای اوست.»
لاپرتا در ادامه در خصوص فروش این مهجم فرانسوی تیمش گفت:«بازار امسال، خاص است و شما باید تحلیل درستی از مسائل داشته باشید. در انجام معاملات، شاید مجبور شوید به مبادله بازیکنان هم فکر کنید اما ما برای آنتوان بسیار ارزش قائل هستیم. باشگاه سرمایه گذاری بزرگی روی او انجام داد و ما از او راضی هستیم.»

ملی پوش با استعداد فرانسوی تا سال 2024 با آبی اناری ها قرارداد دارد که این بدان معنی است که بلوگرانا برای فروش او تحت فشار نیست، اما غول لالیگا باید از طریق فروش بازیکن، سرمایه ای جمع کند که به وسیله آن بتواند ورود تازه واردان را ثبت کنند و همچنین قرارداد لیونل مسی را هم تمدید کند.

مرتبط:

معاوضه گریزمن و دمبله ممکن نیست
یووه به بارسا: دیبالا را با گریزمن عوض نمی‌کنیم
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر