06:23 27 سپتمبر 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

ستاره هالندی پی‌اس‌جی امیدوار است که مهاجم فرانسوی در این باشگاه بماند.

به گزارش اسپوتنیک، جورجینو واینالدوم، ستاره هالندی و جدید پاری‌سن‌جرمن گفت که با کیلیان امباپه به خاطر شایعات اخیر همدردی می‌کند.

ستاره جدید پاریسی امیدوار است که این مهاجم بیست و دو ساله در این باشگاه بماند. او در مصاحبۀ در این خصوص باره گفت:«کیلیان امباپه یکی از دلایلی بود که من به پی‌اس‌جی پیوستم. همه می‌خواهند که امباپه بماند.»
واینالدم در ادامه گفت:«من هم در وضعیت امباپه بودم و اکثر موقع‌ها شما از احساسات خود پیروی می‌کنید. فقط امیدوارم او در پی اس جی بماند، زیرا این باشگاه در حال حاضر بهترین باشگاه اروپاست. از تمدید قرارداد نیمار بسیار خوشحال شدم.»

بامباپه وارد سال آخر قراردادش شده و هنوز تمایلی به تمدید قراردادش با این باشگاه از خود نشان نداده است. به نظر نمی‌رسد که ناصر الخلیفی بخواهد ستاره فرانسوی خود را به صورت رایگان در فصل آینده از دست بدهد.

واینالدوم یکی از خریدهای بزرگ پی‌اس‌جی در پنجره نقل و انتقالات تابستانی بود. آن‌ها به غیر از هافبک سابق لیورپول موفق شدند جیانلوئیجی دوناروما، اشرف حکیمی و سرخیو راموس را نیز به خدمت بگیرند تا سرانجام بتوانند به آرزوی خود یعنی قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا برسند.

 

 

مرتبط:

واینالدوم رسما بازیکن پی‌اس‌جی شد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر