21:41 21 سپتمبر 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

باشگاه تاتنهام با جدایی مهاجم گلزنش و رفتن به منچسترسیتی مشکلی ندارد.

به گزارش اسپوتنیک، نشریه «سان» انگلیس گزارش داد که هری کین ستاره خط حمله تاتنهام در آستانه حضور در منچسترسیتی قرار دارد.

کین که در سال‌های اخیر یکی از بهترین‌ مهاجمان لیگ برتر و تاتنهام بوده، به نظر می‌رسد قصد دارد از اسپرز جدا و به تیمی ملحق شود که برای کسب جام‌های مختلف رقابت می‌کند.

ظاهراً در این رابطه مدیران باشگاه تاتنهام به هری کین چراغ سبز نشان داده‌اند که می‌تواند فرایند انتقال 160 میلیون پوندی‌اش به منچسترسیتی را تکمیل کند. گفته می‌شود این مهاجم انگلیسی با من‌سیتی به توافق شخصی رسیده، تیمی که قرار است در آن دستمزد 400 هزار پوند در هفته دریافت کند.

دنیل لوی رئیس باشگاه تاتنهام پیش از این مخالف فروش هری کین به باشگاه انگلیسی دیگری بود و تنها حاضر بود او را به باشگاه خارجی دیگری بفروشد، اما حالا با چرخشی 180 درجه‌ای به این مهاجم انگلیسی چراغ سبز نشان داده است که می‌تواند پیش از آغاز فصل 2021 - 2020 راهی منچسترسیتی شود.

کاپیتان اسپرز اولویت اصلی پپ گواردیولا برای جانشینی آگوئرو محسوب می شود اما سران این باشگاه قصد پرداخت 160 میلیون پوند برای جذب این مهاجم انگلیسی را ندارند. پیش از این، پیشنهاد 100 میلیون پوندی سیتیزن ها برای جذب کین توسط اسپرز رد شده بود. 

هری کین که پیش از این مورد توجه دو باشگاه منچستریونایتد و چلسی هم قرار داشت، تا سال 2024 با تاتنهام قرارداد دارد. او فصل گذشته با به ثمر رساندن 23 گل عنوان آقای گلی لیگ برتر انگلیس را از آن خود کرد.

کین 27 ساله که فصل اخیر در 49 بازی آمار 33 گل زده و 17 پاس گل را از خود بر جای گذاشت، تاکنون آمار 221 گل زده در 336 بازی را با پیراهن تاتنهام به ثبت رسانده است.

مرتبط:

انتقال کین به من‌سیتی؛ رکورد لیگ برتر جا به جا می‌شود؟
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر