06:13 27 سپتمبر 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

یک رسانۀ انگلیرسی مدعی شد که پل پوگبا پیشنهاد سران تیم فوتبال منچستر یونایتد برای تمدید قرارداد را رد کرده است.

به گزارش اسپوتنیک، مذاکرات اخیر نمایندگان پل پوگبا، هافبک فرانسوی با سران منچستریونایتد بر سر تمدید قرارداد بی نتیجه بوده است.

پل پوگبا، ستاره فرانسوی تبم فوتبال منچستر یونایتد پیشنهاد سران شیاطین سرخ برای افزایش دستمزد او به رقم 350 هزار پوندی در هفته برای تمدید قراردادش را رد کرده است تا پوگبا پس از ۵ سال در آستانه جدایی از شیاطین سرخ قرار گیرد.

پوگبا تنها یک سال دیگر با منچستر یونایتد قرارداد دارد و با این وضعیت سران منچستر ترجیح می‌دهند او را در فصل نقل و انتقالات به تیم پاری سن ژرمن منتقل کنند.

 در همین حال، پاری‌سن‌جرمن نیز به جذب این هافبک 28 ساله ابراز علاقه کرده است. ادواردو کاماوینگا، هافبک جوان باشگاه رن و لئون گورتسکا، هافبک آلمانی باشگاه بایرن مونیخ گزینه های جایگزین شیاطین سرخ در صورت جدایی پوگبا هستند.

گفته می شود باشگاه منچستر یونایتد جهت تسهیل روند فروش پل پوگبا، قیمت جدیدی را برای ستاره فرانسوی خود در نظر گرفته است که با توان مالی پاریسی ها که از مشتریان جدی پوگبا هستند، مناسب است.

با توجه به شرایط موجود بعید است که ماجرای تمدید قرارداد پل پوگبا، هافبک فرانسوی تیم فوتبال منچستر یونایتد انگلیس با این باشگاه پیش از آغاز رقابت های لیگ فصل آینده به سرانجام برسد

مرتبط:

جدایی امباپه از پاریس با ظهور طرح انتقال پوگبا
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر