05:31 17 سپتمبر 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

کیلیان امباپه به سرمربی و دیگر و سران باشگاه پاری‌سن‌جرمن اعلام کرد که قصد تمدید قراردادش را ندارد.

به گزارش اسپوتنیک، کیلیان امباپه پس از پایان تعطیلاتش که به دلیل حضور در یورو 2020 اندکی طولانی تر شده بود، به پاریس بازگشت تا در تمرینات پیش فصل پاری‌سن‌جرمن شرکت کند.

نشریۀ اسپانیایی «مارکا» مدعی است که امباپه در دیدار با سرمربی آرجنتینی اعلام کرده که نظرش را نسبت به خروج از باشگاه تغییر نداده و هنوز قصد ترک پاریس را دارد.

از سوی هم، ستاره فرانسوی یک قضیه مهم را روشن کرد و آن این است که به هیچ وجه روی باشگاه پاری‌سن‌جرمن فشاری بابت فروشش نخواهد گذاشت، اما هیچ نقشه‌ای برای ماندن در این باشگاه پس از تابستان سال 2022 ندارد.

ناصر الخلیفی، رییس PSG، در پایان فصل گذشته اعلام کرد که امباپه نه تنها در فصل 22-2021 در این باشگاه باقی می ماند، بلکه قرارداد جدیدی نیز امضا خواهد کرد. در همین حال پی‌اس‌جی  چندین بازیکن تاثیرگذار را جذب کرده تا شاید بتوانند امباپه را متقاعد کنند که در این باشگاه بماند. پل پوگبا، ستاره فرانسوی منچستریونایتد، می تواند خرید بعدی پاریسی ها باشد.

رئال مادرید یکی از باشگاه‌هایی است که به شدت او را زیر نظر گرفته‌اند و خیلی وقت است که منتظر یک فرصت مناسب برای مذاکره کردن با او هستند. دقیقا همان کاری را که با داوید آلابا انجام دادند. فلورنتینو پرز رئیس باشگاه مادریدی با ناصر الخلیفی رابطه حسنه‌ای دارد و نمی‌خواهد این رابطه از دست برود.

مرتبط:

جدایی امباپه از پاریس با ظهور طرح انتقال پوگبا
توصیۀ ستاره جدید پی‌اس‌جی به کیلیان امباپه
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر