02:32 22 اکتوبر 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

شایعه‌ای مطرح شده است مبنی بر اینکه نشریۀ فرانس فوتبال می‌خواهد به صورت همزمان، دو توپ طلا اهدا کند.

به گزارش اسپوتنیک، احتمالا امسال در مراسم توپ طلا دو عنوان به برنده گان داده خواهد شد. یکی از آن ها مربوط به 2020 و دیگری مربوط به 2021.

نشریه اکیپ فرانسه مدعی شده که روبرت لواندوفسکی، مهاجم پولندی بایرن مونیخ، برنده توپ طلا سال گذشته خواهد بود و در مراسم امسال این عنون به او داده خواهد شد. همانطور که این منبع هم اشاره کرده است لئو مسی برنده توپ طلا 2021 خواهد بود.

بر اساس ادعای نشریه فرانسوی «اکیپ» فرانس فوتبال قصد دارد در ماه دسامبر 2021، در مراسم توپ طلا، دو جایزه اهدا کند، یکی مربوط به سال 2020 و دیگری برای سال 2021. از قرار معلوم مراسم توپ طلای فرانس فوتبال، برای تاریخ 5 دسامبر 2021 برنامه ریزی شده است.

لواندوفسکی جدیدا برنده مرد سال فوتبال آلمان شد و برای همین شانس او برای کسب توپ طلا 2021 هم کمی افزایش یافت. رونالدو کماکان شانس 1/8 برای کسب این عنوان دارد و لئو مسی با شانس 1/2 بیشتر از تمام افراد احتمالی شانس به دست آوردن این عنوان را دارد.

پس از شیوع ویروس کرونا در سراسر جهان و تعطیلی بسیار از مسابقات و وقفه ای چند ماهه، نشریه فرانس فوتبال تصمیم گرفت توپ طلا در سال 2020 به هیچ بازیکنی تعلق نگیرد.

 

 

مرتبط:

توپ طلا حق جورجینیو است، نه مسی
مسی و جورجینیو هر دو شایسته توپ طلا هستند
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر