02:07 22 اکتوبر 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

کاپیتان پیشین بارسلونا امیدوار است که لیونل مسی به کارش در بارسلونا ادامه دهد.

به گزارش اسپوتنیک، رونالدینیو، ستاره سابق بارسلونا و میلان برای دریافت جایزه ای بین المللی در تاورمینای کشور ایتالیاست. او در حاشیۀ این مراسم در در خصوص وضعیت فوق ستاره آرجنتینی بارسلونا صحبت کرد.

اسطورۀ برازیلی در خصوص آینده مسی در بارسا گفت:«مسی با پایان قراردادش با بارسلونا اکنون بازیکن آزاد است و هنوز قراردادش را با این تیم تمدید نکرده است. اگرچه شنیده‌ها حاکی از برنامه او برای تمدید قرارداد است اما هنوز که چنین اتفاقی رخ نداده است.»
مهاجم پیشین تیم ملی برازیل در ادامه گفت:«لئو باید بماند زیرا او تاریخ باشگاه است. قرارداد لیونل مسی در تاریخ 30 جون به پایان رسید و کاتالان ها با ستاره آرژجنتینی به یک توافق ضمنی رسیده اند اما برای اعلام تمدید قرارداد باید هزینه های خود را کم کنند. لئو باید در بارسلونا بماند چون که او تاریخچه این باشگاه است.»

هفته پیش رسانه‌های اسپانیایی خبر دادند که بارسلونا و لیونل مسی پس از مدت‌ها مذاکره سرانجام به توافق اولیه دست یافتند. بر اساس این گزارش‌ها، قرارداد جدید لیونل مسی 5 ساله خواهد بود، در حالی که ابتدا گفته شده بود مسی قراردادش را دو ساله تمدید می کند و سپس راهی لیگ آمریکا و باشگاه اینتر میامی می شود.

مرتبط:

مسی و جورجینیو هر دو شایسته توپ طلا هستند
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر