00:27 22 اکتوبر 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

باشگاه بارسلونا هنوز پیشنهادی رسمی برای جذب آنتوان گریزمان دریافت نکرده است.

به گزارش اسپوتنیک، بارسلونا تصمیم به فروش آنتوان گریزمان دارد و تمایل ستاره فرانسوی به حضور در اتلتیکو مادرید است اما باشگاه‌های دیگری علاقه‌مند به جذب این بازیکن هستند.

در همین رابطه، نشریه «دِیلی مِیل» فاش کرد با وجود خبرهایی در مورد علاقه باشگاه‌هایی نظیر منچسترسیتی و چلسی به جذب آنتوان گریزمان اما هنوز پیشنهاد رسمی به دست بارسلونا نرسیده تا بخواهد در مورد فروش این بازیکن بهترین تصمیم را اتخاذ کند.

در هفته‌های اخیر شایعات زیادی در خصوص آینده حرفه‌ای آنتوان گریزمن مطرح شده و رسانه‌های مختلف از احتمال معاوضه‌اش با سائول نیگس از اتلتیکومادرید یا معاوضه شدنش با پائو دیبالا مهاجم آرژانتینی یوونتوس خبر داده‌اند، حالا خبر می‌رسد که به یک شرط می‌تواند به حضور در جمع آبی‌واناری‌ها پایان ادامه دهد.

اگر گریزمن در این تابستان از بارسلونا جدا نشود برای ادامه حضورش در این تیم باید با کاهش دستمزدش موافقت کند. باشگاه بارسلونا که بدهی بیش از یک میلیارد یورویی دارد، در تلاش است تا مجموع دستمزدهای پرداختی به بازیکنانش را کاهش دهد، تا این بحران را مدیریت کند.

گریزمن 30 ساله که در تابستان 2019 پس از پنج سال حضور در اتلتیکومادرید به بارسلونا پیوست و تاکنون در 99 بازی 35 گل برای آبی‌واناری‌ها به ثمر رسانده است،  تا سال 2024 با بارسلونا قرارداد دارد. خوان لاپورتا رئیس باشگاه بارسلونا اخیراً احتمال جدایی این مهاجم فرانسوی از این تیم را رد نکرده بود.

مرتبط:

بارسا برای ادامه کار گریزمن در نیوکمپ شرط گذاشت
بارسا در انتظار دریافت پیشنهاد برای گریزمن
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر