18:30 23 سپتمبر 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

مهاجم تنومند اینتر درباره آخرین وضعیت خود در این باشگاه توضیحاتی را بیان کرد.

به گزارش اسپوتنیک، روملو لوکاکو مهاجم 28 اینتر در مصاحبه‌ای در ارتباط با آخرین وضعیت خود قبل از آغاز رقابت‌های سری‌آ صحبت کرده است.

لوکاکو که نقش مهمی در اولین قهرمانی اینتر در سری آ بعد از 11 سال داشت اما از زمان اعلام بحران مالی باشگاه اینتر، صحبت های زیادی در مورد بازگشت این مهاجم به لیگ برتر شنیده می شود.

با این حال، لوکاکو که روز گذشته بعد از سپری کردن تعطیلات بعد از مسابقات یورو، در تمرینات پیش فصل اینتر حاضر شد، می گوید به تعهدش به باشگاه اینتر وفادار است.

او در این باره گفت:«بعد از رقابت‌های یورو کمی استراحت کردم و بعد از آن نیز به آرامی تمرینات خود را شروع کردم. ما می‌خواهیم بهتر از سال گذشته عمل کنیم و افتخاراتی را به دست آوریم که سال گذشته به آن نرسیدیم.»
این مهاجم بلجیمی در پایان گفت:«من واقعاً خوشحالم که برگشتم، امیدواریم راهی را که آغاز کردیم ادامه داده و به پیروزی تداوم بخشیم. ما بازیکنان برای تحقق رویا‌های هواداران اینتر بسیار سخت تلاش خواهیم کرد.»

مهاجم بلجیمی اینتر از زمان پیوستن به این تیم ایتالیایی نمایش های خوبی برای نراتزوری داشته است و در 95 بازی توانسته 64 گل برای تیمش بزند.

 

مرتبط:

چراغ سبز لوکاکو به بازگشت به چلسی
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر