02:20 22 اکتوبر 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

باشگاه بارسلونا به زودی از تمدید قراداد فوق‌ستاره آرجنتینی خود رونمایی خواهد کرد.

به گزارش اسپوتنیک، مدیران باشگاه بارسلونا در تلاش هستند تا هفته آینده خبر تمدید قرارداد مسی 34 ساله را به طور رسمی اعلام کنند.

بر اساس گزاش نشریه اسپانیایی «اسپورت»، سران این باشگاه امیدوار هستند تا در هفته اول ماه اگست که چند روز محدود به آن نمانیده است، این مأموریت دشوار را به سرانجام برسانند تا برنده 6 توپ طلا بتواند در جام خوان گامپر و در تقابل با یوونتوس برای آبی‌واناری‌ها به میدان برود.

باشگاه بارسلونا که هر سال پیش از آغاز فصل جدید در جام خوان گامپر که یک دیدار دوستانه به شمار می‌رود در نوکمپ پذیرای تیم‌های مختلف است، امسال در تاریخ 8 آگست پذیرای یوونتوس خواهد بود.

این نشریه اسپانیایی همچنان مدعی شده که بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته قرار است لیونل مسی در تاریخ دوم آگست به  تمرینات پیش‌فصل بارسلونا یکجا شود که این بدین معناست که او تا این تاریخ قرارداد جدیدش را با کاتالان‌ها امضا خواهد کرد.

پس در واقع جای نگرانی برای هواداران بارسلونا در مورد آینده لیونل مسی وجود ندارد و با برطرف شدن موانع اداری، این بازیکن محبوب و 34 ساله به طور رسمی قرارداد خود را با این باشگاه تمدید خواهد کرد.

مسی تاکنون در 778 بازی برای بارسلونا به میدان رفته و 672 گل به ثمر رسانده است.

 

مرتبط:

زمان امضأ قرارداد جدید مسی مشخص شد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر