01:36 22 اکتوبر 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

کایو ژرژ با یوونتوس به توافق کامل دست یافته و حالا منتظر می ماند تا در این تابستان یا ژانویه بیانکونری شود.

به گزارش اسپوتنیک، یوونتوس با کایو ژرژ به توافق کامل دست یافته است. حالا بیانکونری تصمیم می گیرد که در تابستان با سانتوس برای انتقال او توافق کند یا صبر کند و او را در ژانویه به طور آزاد به خدمت بگیرد.

به نظر می رسد که بازیکن 19 ساله برازیلی بیانکونری ها را انتخاب کرده است و یووه در آستانه جذب کایو قرار دارد.سانتوس باشگاه این بازیکن هفته گذشته مذاکرات با بنفیکا را تائید کرده بود اما میلان امیدوار بود که با پیشنهادی به ارزش چهار میلیون یورو نقد به علاوه دو میلیون یورو پاداش بر اساس عملکرد، کایو را به خدمت بگیرد.

روز گذشته اما یوونتوس از همه مشتریان کایو سبقت گرفت و بدین ترتیب این بازیکن برازیلی قرار است که در جنوری 2022 راهی تورین شود. کایو با تیم زیر 17 سال برزیل در سال 2019 قهرمان جام جهانی شده است و به عنوان پدیده جدید فوتبال برزیل راهی تیم آلگری خواهد شد.

یووه با این خرید، میلان و بنفیکا را شوکه خواهد کرد و بدین ترتیب بازیکنی که هر دو باشگاه رویای خریدنش را داشتند به ترکیب خود اضافه خواهد کرد.

بر اساس گزارش‌ها، سانتوس با توجه به نزدیک اتمام قرارداد، برای این انتقال چیزی حدود 5 تا 6 میلیون یورو می خواهد اما یوونتوس حاضر به پرداخت این رقم نیست. بیانکونری صبر می کند تا یا رقم درخواستی سانتوس پایین تر بیاید و یا او را آزاد در زمستان جذب کند.

مرتبط:

یوونتوس دست بردار ستاره ساسولو نیست؛ دومین پیشنهاد، 40 میلیون یورو
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر