04:18 21 سپتمبر 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

رییس باشگاه بارسلونا قصد دارد تا شخصا مسوولیت تمدید قرارداد لیونل مسی را بر عهده می گیرد.

به گزارش اسپوتنیک، موضوع تمدید قرارداد لیونل مسی با باشگاه بارسلونا ممکن است به زود وارد فاز جدیدی شود و این هم به خاطر امکان بازگشت این بازیکن آرجنتینی به تمرینات بارسلونا و آماده کردن خود برای شروع فصل جدید بدون داشتن قرارداد با تیم آبی‌و‌اناری است.

قرارداد فوق ستاره آرجنیتی با بارسلونا در سی‌ام جون سال روان به پایان رسید. تلاش‌ها برای رسیدن به توفق بر سر تمدید قرارداد از سوی باشگاه بارسلونا ادامه دارد.

در تازه‌ترین مورد هم، نشریه اسپانیایی «موندودپورتیوو» اعلام کرده که خوان لاپورتا، رییس باشگاه بارسلونا همراه با تیمش به اشتوتگارت سفر نمی‌کند و قصد دارد به موضوع تمدید قرارداد دو بازیکن تیم اصلی رسیدگی کند.

لاپورتا می‌خواهد خودش شخصا به موضوع تمدید قرارداد ستاره تیمش و دریافت تاییدیه لالیگا رسیدگی کند. از سوی هم، موضوع تمدید قرارداد ایلایژ موریبا که به مشکل خورده نیز از مسائلی است که لاپورتا می خواهد آن را هرچه زودتر حل کند.

باشگاه دستمزد زیادی به بازیکنانش پرداخت می کند و بنا به گفته خاویر تباس اگر این تیم خروجی و کاهش پرداختی نداشته باشد، ثبت قرارداد جدید مسی غیرممکن است.

از این در حالیست که روز های شنبه و چهارشنبه بارسلونا به ترتیب در آلمان و اتریش، به مصاف تیم های اشتوتگارت و سالزبورگ برود.

مرتبط:

مسی می‌تواند در تمرین بارسا شرکت کند، حتی بدون قرارداد
تعطیلات فوتبالی مسی با خانواده + ویدیو
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر