08:23 18 سپتمبر 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

نشریه کاتالانی مدعی شد لیونل مسی به زودی قرارداد خود را با بارسلونا تمدید خواهد کرد.

به گزارش اسپوتنیک، قرراداد لیونل مسی با بارسلونا در سی‌ام جون سال روان به پایان رسید. سران باشگاه اسپانیایی در تلاش متقاعدکردن او برای یک قرارداد پنج‌ساله با کاهش دستمزد اند.

فق ستاره آرجنتینی پیش از پایان قراردادش، در هفته 250هزار یورو از سوی باشگاه بارسلونا دریافت می‌کرد. از مشکلات اساسی قرارداد او همین دستمزد سنگین او گفته شده است.

در تازه‌ترین مورد هم در خصوص بازگشت او به بارسلونا، نشریه اسپانیایی «اسپورت» اسپورت جزئیات اندکی نوشته است. این روزنامه با تیتر "مسی برای امضا آمد" مدعی شده که فوق ستاره آرجنتینی بعد از گذراندن تعطیلات خود در ایبیزا قراردادش را با بارسلونا تمدید خواهد کرد.

این نشریه همچنین مدعدی شده که خوان لاپورتا، رییس باشگاه بارسلونا این تیم را در اردوی آلمان همراهی نمی کند و در کاتالونیا باقی می ماند تا کارهای تمدید قرارداد مسی را نهایی کند.

طرفین اما از ماه‌ها قبل برای بستن قرارداد جدید در حال مذاکره اند و به نظر می‌رسد که حالا به توافق نهایی دست یافته اند و کاپیتان بلوگرانا بزودی قرارداد جدید خواهد بست.

مسی تا روز دوشنبه فرصت دارد که در تعطیلات باشد و بعد از آن در صورتی که تمدید قرارداد خود را امضا کند باید به تمرینات رونالد کومان اضافه شود.

View this post on Instagram

A post shared by Diario SPORT (@diariosport)

 

 

مرتبط:

تعطیلات فوتبالی مسی با خانواده + ویدیو
مردی که گفت مسی را نگه می‌دارد + عکس
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر