21:52 20 سپتمبر 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

سرمربی آرجنتینی پاری‌سن‌جرمن به احتمال جدایی کیلیان ام باپه واکنش نشان داد.

به گزارش اسپوتنیک، موضوع انتقال کیلیان امباپه به رئال مادرید داغ تر از همیشه است. گفته می شود تا پایان تابستان، با عدم تمدید قرارداد ستاره فرانسوی، پاری‌سن‌جرمن چاره‌ای جز مذاکره با رئال مادرید و در نهایت فروش این بازیکن نخواهد داشت.

پوچتینو در گفت‌و‌گویی در این باره اظهار داشت:«صحبتی که من و امباپه داشتیم، خصوصی بودم اما او هرگز چنین چیزی به من نگفته است. تابستان سال آینده به عنوان بازیکن آزاد خواهد رفت؟ من حتی تصورش را هم نمی‌‌توانم بکنم.»
سرمربی پی‌اس‌جی در ادامه گفت:«فکر نمی‌کنم که چنین اتفاقی رخ دهد. تنها چیزی که مشخص است اینکه او هنوز یک سال دیگر با ما قرارداد دارد و رویکرد ما با او مانند بازیکنی است که 5 سال دیگر قرارداد دارد.»

اخیراً اخباری منتشر شده مبنی بر اینکه کیلیان امباپه به پوچتینو گفته است که قصد ندارد قرارداد فعلی‌اش که تابستان سال 2022 به پایان می‌رسد را تمدید کند و در این بین خبرهایی درباره تمایل رئال مادرید برای خرید این بازیکن فرانسوی شنیده می‌شود.

به نظر می‌رسد که امباپه خود را آماده حضور در رئال مادرید می کند و سران باشگاه پاریسی هم اصلا دوست ندارند که این فوق ستاره خود را از دست دهند.

 

 

 

 

 

مرتبط:

امباپه بر خلاف رئال: "آرزوی بزرگ من قهرمانی در لیگ قهرمانان با پی‌اس‌جی است"
شمارش معکوس برای کیلیان امباپه + عکس
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر