03:11 29 سپتمبر 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

پس از تأیید انتقال هم تیمی فرانسوی‌اش به منچستریونایتد، پل پوگبا وقت را برای دیدار با رافائل واران تلف نکرده است.

به گزارش اسپوتنیک، پل پوگبا، مهاجم فرانسوی منچستریونایتد که در تعطیلات در میامی به سر می‌برد، تصویری را در اینستاگرام خود در حال گفتگو با واران بارگذاری کرد و هر دو بازیکن خوشحال به نظر می رسند.

آینده پل پوگبا مورد بحث است و این هافبک تنها یک سال از قراردادش باقی مانده است. بر اساس آخرین گزارش‌ها، پوگبا پیشنهاد جدید یونایتد را رد کرده است، اما هیچگونه اقدام واضحی در مورد فروش وی انجام نشده است.

آخرین باری که پوگبا و واران یکدیگر را دیدند، فرانسه از یورو حذف شد. کمی احساس بدی در سرزمین مادری آنها در مورد عواقب بازی گزارش شده بود – اما واضح است که پوگبا و واران شرایط خوبی دارند.

این می تواند در نهایت یک انتقال باشد که پوگبا را وادار به ماندن در اولدترافورد می کند. و این باعث می شود 34 میلیون پوند هزینه شده برای واران شبیه یک معامله بزرگتر به نظر برسد.

پوگبا بین سال‌های 2012  تا 216 عضو یوونتوس بود و با بازی‌های درخشان در این تیم و ثبت 34 گل زده و 40 پاس گل در 178 بازی، مسئولان باشگاه منچستریونایتد را برای بازگرداندنش به اولدترافورد متقاعد کرد.

او در نهایت در تابستان 2016 با عقد قراردادی به ارزش 105 میلیون یورو که در آن زمان رکورد جهانی نقل‌وانتقالات بود، به جمع شیاطین سرخ بازگشت.

مرتبط:

پیام احساسی راموس به واران + عکس
رئال واران را با پوگبا عوض نکرد، به این دلیل...
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر