07:35 21 سپتمبر 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

مدافع فرانسوی تیم فوتبال بارسلونا با جدایی قرضی‌اش از این تیم موافقت کرد.

به گزارش اسپوتنیک، سران بارسلونا به بازیکن اطلاع داده اند که به دنبال تیم دیگری باشد. اومتیتی اوایل از خروج دوری می‌کرد اما اکنون انتقال قرضی را قبول کرده است البته با یک شرط سخت.

در همین رابطه، نشریه «اسپورت» چاپ کاتالونیا گزارش داد؛ این مدافع فرانسوی با انتقال قرضی‌اش به تیمی دیگر در این تابستان موافقت کرده، این در حالی است که گفته می‌شود او پیش از این پیشنهاد فسخ قراردادش با بارسلونا را رد کرده است.

 اومتیتی میگوید که در صورتی به طور قرضی به تیم دیگری خواهد رفت که باشگاه مقصد بزرگ بوده و در رقابت های لیگ قهرمانان و لیگ اروپا حضور داشته باشد.

بر اساس این گزارش، باشگاه بارسلونا در این تابستان سه پیشنهاد برای اومتیتی 27 ساله دریافت کرده است، اما این بازیکن می‌خواهد راهی تیمی بزرگ شود. از باشگاه‌هایی همچون آرسنال، منچستریونایتد، لیورپول و زنیت سن‌پترزبورگ به عنوان مشتریان این مدافع فرانسوی یاد شده است.

این مدافع فرانسوی که دو سال دیگر با بارسلونا قرارداد دارد، یکی از بازیکنانی است که رونالد کومان برای فصل جدید روی او حساب بازنکرده، از این‌رو این باشگاه به دنبال یافتن مشتری برای این بازیکن است.

 

مرتبط:

اومتیتی نامزد تقویت خط دفاعی شیاطین سرخ
اومتیتی با فشار بارسا در آستانه خروج از نیوکمپ
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر