00:53 22 سپتمبر 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

غیبت ستاره ملی پوش تاتنهام در تمرینات امروز اسپرز باعث شد تا گمانه‌زنی‌ها در خصوص جدایی او این تیم جدی‌تر شود.

به گزارش اسپوتنیک، هری کین، مهاجم انگلیسی تاتنهام امروز دوشنبه به تمرینات تیمی حاضر نشد تا شایعات انتقالش به منچسترسیتی قوت بگیرد.

اکنون او تصمیم گرفته با عدم شرکت در تمرینات پیش فصل تاتنهام، سران باشگاه را تحت فشار قرار دهد تا با فروش او موافقت کنند.  منچسترسیتی تنها مشتری اصلی هری کین به شمار می رود.

سیتیزن‌ها تیم قصد دارد با مبلغ 200 میلیون پوندی 2 بازیکن بزرگ انگلیس یعنی هری کین از تاتنهام و جک گریلیش از استون ویلا را به خدمت گیرد.

در همین حال، برخی از خبرنگاران  انگلیسی به این باورند که انتقال‌های گران قیمت گریلیش و هری کین تا پایان پنجره رخ خواهد داد و منچسترسیتی 2 رکورد خارق العاده به ثبت خواهد رسانید.

چشم انداز پیوستن کین به سیتی و بازی کردن او در کنار کوین دی بروین برای دیگر تیم های لیگ برتری چشم اندازی بسیار ترسناک خواهد بود؛ وقتی یکی از بهترین پاسورهای جهان همواره آماده است تا به بهترین گلزن لیگ برتر پاس گل دهد.

پیوستن جک گریلیش به سیتیزن ها نیز این هسته مرکزی سه شیرها در سیتی را تقویت خواهد کرد؛ در صورتی که همه چیز طبق برنامه یپش برود و استون ویلا پیشنهاد سیتی را بپذیرد، گریلیش می تواند تبدیل به گران ترین بازیکن تاریخ باشگاه های انگلیس شود.

گریلیش قرار است هفته ای بیش از 240 هزار پوند در ورزشگاه اتحاد درآمد داشته باشد.

 

مرتبط:

نقل و انتقالات من سیتی؛ شرایط برای جذب کین و گریلیش مهیا است
انصراف سیتی از جذب کین در صورت نهایی شدن انتقال گریلیش
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر