19:26 23 سپتمبر 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

سرمربی جدید آبی‌پوشان مرسی‌ساید تمایلی به همکاری با هافبک کلمبیایی این تیم ندارد.

به گزارش اسپوتنیک، خامس رودریگس که پس از جدایی کارلو آنچلوتی از اورتون، بحث جدایی او هم از جمع آبی‌پوشان لندنی مطرح شده، به نظر جدایی‌اش از این تیم در این تابستان قطعی به نظر می‌رسد.

در واقع با این شرایط به نظر می‌رسد که باید جدایی خامس‌رودریگز از اورتون را قطعی دانست و حالا لیورپول اکو در گزارشی مدعی شده که این باشگاه انگلیسی آماده است که به پیشنهادات برای این ستاره کلمبیایی فکر کند و او را به فروش برساند. همچنین در این گزارش از میلان به عنوان یکی از مقصدهای احتمالی خامس‌رودریگز نام برده شده است.

با این شرایط در صورتی که اورتون پیشنهاد مناسبی برای خامس رودریگس دریافت کند، با جدایی او موافقت خواهد کرد. از میلان به عنوان اصلی‌ترین مشتری این بازیکن یاد شده است. مدیران این باشگاه ایتالیایی او را جانشینی مناسب برای هاکان چهالهان‌اوغلو می‌بینند که اخیراً راهی اینتر شد.

این هافبک کلمبیایی فصل اخیر عملکرد خوبی از خود در اورتون به جا گذاشت و در 26 بازی از رقابت‌های مختلف که آبی‌پوشان مرسی‌ساید را همراهی کرد، آمار 6 گل‌زده و 9 پاس‌گل را از خود برجای گذاشت.

خامس رودریگس که از سال 2014 در عضویت باشگاه رئال مادرید بود، تابستان گذشته به حضور چند ساله‌اش در این تیم پایان داد و در حالی که مورد توجه باشگاه‌هایی همچون منچستریونایتد و اتلتیکومادرید بود، با امضای قراردادی دو ساله به اورتون پیوست.

 

مرتبط:

احتمال جدایی خامس از اوتون به دلیل دستمزد هنگفت
خامس و رد احتمال بازگشت به رئال
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر