03:30 29 سپتمبر 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

پیرمرد 100 ساله آرجنتینی که جزو هواداران لیونل مسی است اخیرا با انتشار تصاویری از دست خط‌هایش با موضوع ثبت گل‌های این بازیکن معروف محبوب شده است.

به گزارش اسپوتنیک، هرنان مسترانژلو، پدربزرگ 100 ساله در چند وقت اخیر محبوب‌ترین فرد در آرجنتین شده است، زیرا مردم دریافتند که او سال‌ها پیش برای هر گلی که لیونل مسی قهرمان ملی این کشور و ستاره بارسلونا به ثمر رسانده است، یادداشتی را نوشته است.

او یک شکلات ساز است و سرگرمی مورد علاقه‌اش یعنی پیگیری و نوشتن هر یک از گل‌های مسی که از سوی نوه اش جولیان در شبکه‌های اجتماعی انتشار یافت باعث جلب توجه مردم به جزئیات داستان عشق او به مهاجم آرجنتینی شد.

با وجود سن بالایش همچنان عاشقانه بازیهای مسی را دنبال می کند. او یک عادت جالب هم دارد. همیشه در زمان تماشای بازی‌های لئو یک مداد و یک کاغذ به دست می گیرد و گلهای مسی را ثبت می کند. در حقیقت هرنان تا کنون تمامی 672 گل مسی برای بارسلونا و 76 گلش در تیم ملی آجانتین را روی کاغذهای خود ثبت کرده است. 

وقتی که مسی از ماجرای این پیرمرد با خبر شد از طریق نواسه او برایش پیامی فرستاد. لئو در این پیام می گوید:«سلام هرنان، داستان تو را شنیدم. از نظر من کار تو یک جنون است. حتی خودم هم این گونه گلهای خودم را ثبت نمی کنم. یک درود بزرگ به تو می فرستم و به خاطر کاری که می کنی و دنبال کردن من از تو تشکر می کنم. به امید دیدار.»

 

 

مرتبط:

تصمیم قطعی و نهایی مسی مشخص شد؛ ماندن در بارسا تا 2026 + عکس
رییس بارسا از سازمان لالیگا خواستار انعطاف بیشتر در قضیه مسی شد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر