06:13 18 سپتمبر 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

مهاجم گلزن تیم فوتبال تاتنهام به نظر عزم خود را برای جدایی از این تیم جزم کرده است.

به گزارش اسپوتنیک، هری کین که شایعات زیادی در خصوص آینده حرفه‌ای‌اش مطرح شده، امروز سه شنبه در دومین روز از تمرینات تاتنهام حضور نیافت تا به شایعه جدایی‌اش از تاتنهام بیشتر دامن بزند.

کاپیتان تیم ملی انگلیس با این شیوه قصد دارد با تحت فشار قرار دادن سران باشگاه، مجوز خروج بگیرد و بتواند راهی منچسترسیتی شود. بر اساس گزارش اتلتیک، دنیل لیوی، رییس باشگاه تاتنهام همچنان بر سر موضع خود باقی مانده و می‌خواهد کین در اسپرز بماند.

 البته خبرنگار ایوینیگ‌ استاندارد مدعی شد که لیوی با 150 میلیون پوند راضی به فروش ستاره 28 ساله خود خواهد شد. البته باشگاه منچسترسیتی قادر به پرداخت این مبلغ نیست و می‌خواهد با کاهش قیمت ستاره تاتنهام، او را به اتحاد ببرد. برخی عنوان کردند که باشگاه سیتیزن‌ها 100 میلیون پوند برای خرید کین کنار گذاشته‌اند.

منچسترسیتی در حالی در تلاش برای اضافه کردن هری کین به خط حمله تیم تحت‌هدایت پپ گواردیولا است که مدیران باشگاه تاتنهام قصد حفظ او را دارند. با این حال در صورتی که آنها موفق به حفظ کاپیتان خود نشوند، حاضر نیستند با رقمی کمتر از 120 میلیون پوند او را بفروشند.

او که فصل اخیر در 49 بازی آمار 33 گل زده و 17 پاس گل را از خود بر جای گذاشت، تاکنون آمار 221 گل زده در 336 بازی را با پیراهن تاتنهام به ثبت رسانده است.

 

مرتبط:

غیبت قطعی هری کین در نخستین دیدار تاتنهام در فصل جدید
غیبت «هری کین» در تمرینات تاتنهام؛ کاپیتان انگلیس به درهای خروج نزدیک‌تر شد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر