15:38 18 سپتمبر 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

باشگاه چلسی با پیشنهادی جدید به دنبال جذب مهاجم بلجیمی اینتر است.

به گزارش اسپوتنیک، اسکای اسپورت ایتالیا گزارش کرده که اینتر پیشنهاد 100 میلیون یورویی به اضافه مارکوس آلونسو از چلسی را برای روملو لوکاکو را رد کرده، اما ماجرا هنوز تمام نشده است.

چلسی به اصرار برای جذب مهاجم سابقش ادامه می دهد و عزم خود برای متقاعد کردن او و همچنین اینتر را جزم کرده است. طبق ادعای لا ریپابلیکا و اسکای اسپورت ایتالیا، هنگامی که پیشنهاد چلسی به محدوده 130 میلیون یورو با احتساب پول نقد و ارزش بازیکن پیشنهادی می رسد، آن زمان است که اینتر واقعا دچار تزلزل و تردید می شود.

پروژه موفق چلسی، اصرار این باشگاه برای بازگرداندن لوکاکو، تضمین دستمزد بیشتر به او و همچنین تغییرات اینتر در ماه های اخیر ممکن است در نهایت باعث شود که مهاجم بلجیمی این بار دیگر نتواند پیشنهاد آبی های لندن را رد کند.

اگر لوکاکو با حدود 120 میلیون یورو راهی چلسی شود گران ترین خرید تاریخ لیگ برتر انگلستان نام خواهد گرفت. لوکاکو در دو فصل گذشته برای اینتر عملکرد درخشانی داشت. این بازیکن با گل های تاثیرگذارش در فصل گذشته نراتزوری را قهرمان سری آ کرد.

لوکاکو قبلاً تجربه حضور در چلسی را داشته، اما آنها حمایت لازم را از او به عمل نیاوردند و مهاجم بلجیمی آن حمایتی که می خواست را در سن سیرو پیدا کرد.

 

 

 

 

مرتبط:

چراغ سبز لوکاکو به بازگشت به چلسی
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر