23:05 19 اکتوبر 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

عضو کمیسیون اسپای بارسا به دلیل سیاست باشگاه در قبال عدم تمدید قرارداد مسی از پروژه خوان لاپورتا استعفا داده است.

به گزارش اسپوتنیک، خائومه یوپیس که در دوران لاپورتا به عنوان یکی از مدیران بارسلونا در کمیته “اسپای بارسا” منصوب شده بود در اعتراض به جدایی لیونل مسی استعفا داد.

او نامه‌ای خطاب به مدیر بارسلونا نوشت و به او یاداوری کرد که می توانست کارهای خیلی بیشتری انجام بدهد تا لئو بماند. وی معتقد است که انتقال قریب الوقوع مسی به پی اس جی می تواند مسیر انتقال امباپه به رئال مادرید را آسان کند.

خائومه یوپیس در این پیام نوشته است:

خوان عزیز

ناامید شدم، فکر می کردم که تنها کسی هستی که می توانی با فلورنتینو مقابله کنی، اطلاعات کافی ندارم اما مطمئنم که می تونستی کارهای بسیار بیشتری انجام بدهی تا مسی بماند. می توانم به چیزهای زیادی اشاره کنم. مسی سرمایه مهمی برای بارسلونا بود.

حالا باید ببینیم که سوپرلیگ چه زمانی شروع می شود (اگر شروع شود) و در همین حال پی اس جی تقویت می شود و کار انتقال امباپه به رئال مادرید را آسان کردی. این نقشه ای عالی از جانب فلورنتینو است. تو به عنوان مدیری در تاریخ ثبت می شوی که باعث رفتن مسی شدی.

ممنون به خاطر اعتمادی که به من برای حضورم در کمیته اسپای بارسا داشتی و هر چند که هیچ اعلام رسمی یا مسئولیتی برای من تعیین نشد اما فکر می کنم که نقش مثبتی داشتم اما با این وجود وظیفه خود می دیدم که استعفا بدهم چرا که می خواهم آزادی عمل داشته باشم تا نظراتم را بیان کنم

برایت آرزوی موفقیت بسیار دارم

زنده باد بارسا، زنده باد کاتالونیا

مرتبط:

مسی فردا در تست‌های پزشکی پی‌اس‌جی حضور می‌یابد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر