11:41 21 سپتمبر 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

مهاجم بلجیمی اینتر پس از پیوستن به چلسی پیامی خطاب به هواداران این تیم ایتالیایی منتشر کرد.

به گزارش اسپوتنیک، روملو لوکاکو، مهاجم بلیجمی اینتر که پس از دو فصل حضور درخشان در نراتزوری و کمک به این تیم برای کسب قهرمانی در سری‌آ ایتالیا، با قراردادی پنج ساله به ارزش 115 میلیون یورو به چلسی بازگشت.

روملو لوکاکو با انتشار پیامی در صفحه رسمی خود در اینستاگرام و خطاب به هواداران اینتر نوشت: «هواداران عزیز اینتر متشکرم. ممنونم که من را به عنوان یکی از خودتان دوست دارید. ممنونم که باعث شدید من و خانواده‌ام احساس کنیم در خانه هستیم. از حمایت بی‌قید و شرط و عشق هر روزتان به من تشکر می‌کنم. ممنون که فصل پیش حتی بیشتر از فصل اول به من انگیزه دادید».
مهاجم تنومند و حال حاضر چلسی در ادامه نوشت:«هواداران عزیز اینتر متشکرم. ممنونم که من را به عنوان یکی از خودتان دوست دارید. ممنونم که باعث شدید من و خانواده‌ام احساس کنیم در خانه هستیم. از حمایت بی‌قید و شرط و عشق هر روزتان به من تشکر می‌کنم. ممنون که فصل پیش حتی بیشتر از فصل اول به من انگیزه دادید».

لوکاکو قرار است بار دیگر پیراهن شماره 18 آبی ها را بر تن کند و وب سایت رسمی لیگ برتر نشان می دهد که او شماره ای را که اولیویه ژیرو قبل از جدایی از چلسی و پیوستن به میلان، در فصل پیش بر تن می کرد، خواهد پوشید.

 

 

مرتبط:

جای خالی لوکاکو احساس نخواهد شد؛ گُلزنی جانشین بازیکن بلجیمی چند ساعت پس از پیوستن به اینتر
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر