06:15 22 سپتمبر 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

پل پوگبا هافبک فرانسوی منچستریونایتد قصد دارد فصل بعد راهی رئال مادرید شود.

به گزارش اسپوتنیک، پل پوگبا دیروز در اولین بازی فصل منچستریونایتد پایه گذار 4 پاس گل بود و از این حیث رکوردی جدید در تاریخ باشگاه به ثبت رساند. پوگبا کمک کرد یونایتد 5-1 بر لیدز پیروز شود.

با توجه به درخشش او در ترکیب شیاطین سرخ، خبرها حاکی از آن است که پل پوگبا در پایان فصل از جمع شیاطین سرخ جدا خواهد شد و قصد دارد راهی رئال مادرید شود.

در همین رابطه، نشریه اسپانیایی مارکا مدعی شده که پوگبا تصمیم خود را گرفته و در 30 جون سال آینده به صورت آزاد از منچستریونایتد جدا خواهد شد.

گفته می شود که مادریدی ها پوگبا را به عنوان جانشین لوکا مودریچ در نظر گرفته اند که احتمالاً آخرین فصل حضورش در پایتخت اسپانیا را سپری می کند.

رئال قصد دارد فصل بعد کیلیان امباپه، لئون گورتزکا، پل پوگبا و آنتونیو رودیگر را به عنوان بازیکن آزاد جذب کند و با پرداخت بند خرید 75 میلیون یورویی ارلینگ هالند، بار دیگر به تیمی کهکشانی تبدیل شود.

در سال های هافبک ملی پوش فرانسوی بارها مورد توجه رئال مادرید و شخص زین الدین زیدان قرار گرفته بود اما حتی با جدایی زیزو هم به نظر نمی رسد که تمایل پوگبا برای پوشیدن پیراهن سفید مادریدی ها از بین رفته باشد.

مرتبط:

منچستر 5 – لیدز 1؛ قدرت‌نمایی شیاطین سرخ با دلبری فرناندس و پوگبا
حمایت هواداران مانع خروج پوگبا از یونایتد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر