00:03 19 سپتمبر 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

مدیر برنامه‌های فوق ستاره پرتگالی یوونتوس با منچسترسیتی تماس گرفته تا در باره انتقال رونلدو صحبت کند.

به گزارش اسپوتنیک، نام کریستیانو رونالدو پیرامون تیم هایی نظیر پی‌اس‌جی، منچستریونایتد و رئال مادرید مطرح شده بود اما حالا کوریره دلوا اسپورت گزارش داده است که ژرژ مندس وکیل رونالدو با منچسترسیتی تماس گرفته و این بازیکن را به تیم گواردیولا پیشنهاد داده است.

 منچسترسیتی، مدافع عنوان قهرمانی لیگ برتر انگلیس به دنبال تقویت در خط حمله است و تلاش هایشان برای خرید هری کین فعلا به نتیجه ای نرسیده چرا که تاتنهام حتی به پیشنهاد 150 میلیون یورویی آنها نیز پاسخ مثبت نداده است.

پپ گواردیولا، سرمربی منچسترسیتی که فرصت جذب لیونل مسی را از دست داده، اکنون می تواند یک ستاره سرشناس دیگر را در اختیار بگیرد. البته اگر کریستیانو رونالدو به منچسترسیتی برود به هواداران تیم سابقش منچستریونایتد خیانت کرده است چرا که آنها رویای بازگشت سی آر سون به اولدترافورد را در سر می پروراندند اما حالا ممکن است که ستاره پرتگالی را در پیراهن تیم رقیب ببینند.

رونالدو در آخرین فصل قراردادش با یوونتوس به سر می برد و گفته می شود که یووه می خواهد با دریافت 30 میلیون یورو ستاره پرتگالی را بفروشد و بخشی از هزینه های خرید وی را جبران کند. البته این تنها خبری نبود که بامداد سه شنبه در مورد رونالدو منتشر شد.

ادو آخیره خبرنگار اسپانیایی نزدیک به رونالدو در برنامه تلویزیونی معروف "ال چیرینگیتو" مدعی شد که کارلو آنچلوتی مربی ایتالیایی رئال مادرید خواستار بازگرداندن کریستیانو رونالدو به ورزشگاه برنابئو شده است.

سرمربی ایتالیایی رابطه بسیار خوبی با رونالدو در دوره اول مربیگری خود در رئال داشت و حالا به گفته این خبرنگار، مربی ایتالیایی از مدیران رئال خواسته تا هر طور که شده رونالدو را برگردانند و به همین خاطر تماس ها در هفته های اخیر برای برگرداندن رونالدو برقرار شده و هیچ بعید نیست که ستاره پرتغالی به رئال مادرید برگردد.

مرتبط:

خبر مهمی در مورد رونالدو در راه است
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر