13:32 21 سپتمبر 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

رئال مادرید در صورتی که موفق به جذب کیلیان امباپه نشود برای خرید کریستیانو رونالدو وارد عمل خواهد شد.

به گزارش اسپوتنیک، ادو آخیره خبرنگار اسپانیایی نزدیک به رونالدو در برنامه تلویزیونی معروف "ال چیرینگیتو" مدعی شد که کارلو آنچلوتی مربی ایتالیایی رئال مادرید خواستار بازگرداندن کریستیانو رونالدو به ورزشگاه برنابئو شده است.

سرمربی ایتالیایی رئال مادریدرابطه بسیار خوبی با رونالدو در دوره اول مربیگری خود در رئال داشت و حالا به گفته این خبرنگار، مربی ایتالیایی از مدیران رئال خواسته تا هر طور که شده رونالدو را برگردانند و به همین خاطر تماس ها در هفته های اخیر برای برگرداندن رونالدو برقرار شده و هیچ بعید نیست که ستاره پرتگالی به رئال مادرید برگردد.

کریستیانو رونالدو به دلیل حقوق بالایی که از یوونتوس دریافت می‌کند و فصل گذشته بیانکونری نتوانست همچون فصول قبل فاتح سری‌آ شود با انتقاداتی مواجه شده که درخواست کسری از دستمزد هفتگی‌اش را به همراه داشته و این موضوع می‌تواند به جدایی او پیش از اتمام قراردادش در فصل آینده منجر شود.

در ادامه جوزپ پدررول مجری برنامه اعلام کرده کیلیان امباپه اولویت نخست رئال مادرید برای تقویت خط حمله این تیم است و در صورتی که پروژه جذب این بازیکن با شکست مواجه شود مذاکره برای جذب کریستیانو رونالدو با جدیت ادامه می‌یابد.

گفته می‌شود یوونتوس در صورت دریافت پیشنهادی 29 میلیون یورویی با جدایی فوق‌ستاره پرتگالی خود موافقت خواهد کرد.

 

 

مرتبط:

یک مقصد غیرمنتظره در انتظار کریستانو رونالدو
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر