06:07 18 سپتمبر 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

سرمربی رئال مادرید پس از تساوی برابر لوانته به انتقاد از بازیکنانش پرداخت و گفت که باید در دفاع بهتر کار کنند.

به گزارش اسپوتنیک، رئال مادرید در هفته دوم رقابت های لالیگا به مصاف لوانته رفت که این بازی با تساوی سه بر سه به پایان رسید.

ستاره رئال وینیسیوس بود که با دبل خود اجازه نداد تیمش شکست خورده میدان را ترک کند. گل اول را نیز گرت بیل زده بود. کارلو آنچلوتی، سرمربی ایتالیایی رئال مادرید پس از پایان این دیدار در نشست خبری حاضر شد در پیوند به اتفاقات شب گذشته صحبت کرد.

آنچلوتی ابتدا در خصوص عملکرد شاگردانش در این بازی گفت:«بازی دیوانه کننده ای بود. دو امتیاز حساس از دست دادیم. سخت است که درباره این بازی صحبت کرد. باید هوشیارانه تر بازی می کردیم و طبیعی است که از کسب تساوی ناراحت باشیم. رویکرد تیم در نیمه دوم را دوست نداشتم، باید فشرده تر بازی می کردیم.»
سرمربی ایتالیایی رئال مادرید در ادامه به تمجدید از ستاره برازیلی تیمش پرداخت و گفت:«وینیسیوس بازیکن با کیفیتی است، سرعت زیادی دارد، و مسلماً باید در زمینه گلزنی بهتر شود؛ او در مصاف های تک به تک عالی است. او در این دو بازی اخیر بسیار خوب کار کرده و امیدوارم همینطور ادامه دهد.»

رئال با این نتیجه 4 امتیازی شد و به خاطر تفاضل گل بهتر نسبت به بارسلونا پایین‌تر از اتلتیکومادرید 6 امتیازی در رده دوم جدول قرار گرفت.

مرتبط:

لوانتته 3 – رئال مادرید 3؛ توقف کهکشانی‌ها در دیداری پرهیجان + عکس
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر