15:17 18 سپتمبر 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

کیلیان امباپه تصمیمی برای تمدید قرارداد با پاری‌سن‌ژرمن ندارد و رئال مادرید می‌خواهد با جذب این ستاره جوان، کودتای عظیمی را رقم بزند.

به گزارش اسپوتنیک، شواهد و قرائن گویای شکست پاری‌سن‌‌جرمن در پروژه تمدید قرارداد کیلیان امباپه است و این مهاجم چندین پیشنهاد را برای تمدید قرارداد نپذیرفته است.

امباپه جدیدترین پیشنهاد پاری‌سن‌ژرمن را برای پنج فصل به علاوه یک فصل قابل مذاکره رد کرده است. این پیشنهاد شامل افزایش قابل توجه حقوق و دستمزد بود اما مهاجم فرانسوی آن را رد کرد، درست مانند پیشنهادات قبلی.

در همین رابطه، نشریه اسپانیایی «آ.اس» در گزارش امروز خود نوشت که پاری‌سن‌جرمن پس از این اتفاق در تلاش این است که مهاجم فرانسوی را در همین تابستان یعنی تا هفته آینده به تیمی دیگر واگذار کند.

با توجه به اینکه امباپه سودای رسیدن به رئال مادرید را در سر دارد برای همین به نظر می رسد که مادرید تنها مقصد احتمالی او باشد. این نشریه اسپانیایی در ادامه گزارش خود افزود که با رفتن امباپه شاید پاریس برای جذب رونالدو تلاش کند و بخواهد زوج مسی و رونالدو را در خط تهاجمی خود بسازد.

از سوی دیگر، رونالدو خود نیز در تلاش است تا در این تابستان از یوونتوس جدا شود. او که در ترکیب اصلی بیانکونری در برابر اودینزه قرار نداشت، این شایعه را تقویت کرد که می خواهد از تورین جدا شود.

جلد امروز نشریه اسپانیایی «آ.اس» که مدعی است امباپه راهی رئال مادرید می شود و رونالدو به پاریس خواهد رفت.

View this post on Instagram

A post shared by Diario AS (@diarioas)

 

 

 

مرتبط:

فوری: رونالدو درخواست جدایی از یووه را داده است
رد پیشنهاد وسوسه‌انگیز پی‌اس‌جی از سوی امباپه بخاطر رئال
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر